Wpis z mikrobloga

Siemka mirki mam problem z laptopem lenovo legion 7i otóż po uruchomieniu go dziś rano laptop nie znalazł sieci wi fi, trochę poszperałem i w menadżerze urządzeń w zakładce karty sieciowe obok IntelR wi fi6 ax201 swieci się pomarańczowy trójkącik próbowałem wyłączać i włączać prawym przyciskiem myszy ale nic, aktualizować sterownik ale to na nic się nie zdało wyskakuje info ze sterowniki aktualny natomiast jeśli wejdę w panel sterowania sieć i połączenia sieciowe to jest tam tylko ikona ethernet.. pomocy dodam tylko ze nie da się nawet nacisnąć przycisku trybu samolotowego
#laptopy #lenovo #problem #komputery #siecikomputerowe
  • 4
@Norskee: nie znam się za bardzo wiec tez nie wiem o czym mówisz :) jeśli rozkręce laptopa to nie stracę gwarancji ? jeśli nie to mogę spróbować tylko nie wiem nawet gdzie ta karta się znajduje.. poza tym jeśli w menadżerze urządzeń wyłącze ta kartę to wtedy w panelu sterowania system widzi ze karta jest wyłączona
@borutamsw: to na poczatek nic nie ruszaj tylko zrob sobie pendrive z linuksem odpal linuksa i zobacz czy tam dziala

natomiast sciagniecie dolnej klapki zwykle nie robi zadnych problemow z gwarancja
dobra udało się. odinstalowałem urządzenie i zaznaczyłem usuń aktualizacje tego sterownika po czym uruchomiłem laptop ponownie i zaczęło działać.. mimo wszystko dzięki za pomoc @Norskee :)