Wpis z mikrobloga

Myślę że angaż Alonso miał na celu tylko jedno - urobienie opinii światowych kibiców pod drugi powrut Kubicy.
Wstawiamy kierowcę z jak największą metryką na 2021, po to żeby pesel Kubicy w 2022 już nie wydawał się taki duży.
Powrót po dwuletniej przerwie Alonso? Ok. Powrut po takiej samej przerwie Kubicy również nie będzie wtedy nikogo już szokował.
No i ogólne przesłanie - Renault (Alpine) dba o swoich, pamięta o swoich legendach, zawsze dla nich jest miejsce w szeregach. 2021 Alonso to tylko przetarcie szlaku po to aby zakontraktować Kubicę na 2022r.
Mam zezowate szczęście ale też wprawny wzrok, więc widzę jak Budkowski układa te swoje puzzle.
Zarówno Budkowski jak i Alonso to serdeczni przyjaciele Roberta i myślę że wszyscy razem ułożyli ten plan gdzieś przy stoliku dobrej restauracji na Lazurowym wybrzeżu.
No i na koniec - Budkowski ceni techniczny zmysł Kubicy, to idealny kierowca do rozwoju nowej specyfikacji technicznej.

#f1 #powrutcontent #kubica
  • 7
Aha zapomniałem o jeszcze jednym!
Czy średnio zamożny, ale za to duży kraj środka Europy to nie jest idealny rynek zbytu dla takiego koncernu jak Renault?
Tym bardziej że dźwignia jest ogromna, bo na palcach jednej ręki można u nas policzyć bohaterów sportowych z prawdziwego zdarzenia najpopularniejszych światowych sportów.
Boks? Tenis? Koszykówka? Piłka nożna poza Lewym? Wieloletnia posucha, i nie mówcie o jakichś skokach narciarskich czy rzucie młotem które interesują tylko Polaków
Przepraszam, jeszcze jedno - myślicie że Cezary i Aldona podczas ostatniego wywiadu poza kulisami nie pomogli Kubicy aby przekonać do niego Budkowskiego?
Renault jest w takim miejscu aktualnie że czas rzucić karty na stół i zaryzykować! Wóz albo przewóz. Muszą mieć albo wybitnego kierowcę albo wybitnego technika za kierownicą. Ten drugi jest na wyciągnięcie ręki