Wpis z mikrobloga

Każde pokolenie ma swoich idoli, moi ćpali, umierali z przedawkowania, chlali, tracili fortuny na dziwki i koks, zabijali stare baby na pasach, śpiewali "Chcę tak bardzo #!$%@?ć się z Tobą, albo "#!$%@?ć mi się chce", skakali z okna. I jakoś wyszedłem na ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To co #!$%@?ła #natsu zasługuje na potępienie, nie mogła przewidzieć wtedy że stanie się popularna, że tak rozwinie się jej kariera, więc nie popadajmy w skrajność. Zastanówmy się kto był naszymi idolami. Liczy się to co tu i teraz. #polskiyoutube
  • 12
@tabarok: i laski pokazywały wszystkim broszki mając grono odbiorców w postaci... dzieci. Mowienie publicznie, ze sex cam jest okey i nie ma sie czego wstydzic, bo w zasadzie nie narobisz sie a masz fajną kase i... przyjemnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@FeeE: nigdzie nie napisałem że sex cam jest ok, idole są różni i wielu ma nieciekawą przeszłość bez względu z jakiego pokolenia się człowiek wywodzi. Innym tematem by było gdyby te sex taśmy były aktualne, jednocześnie tworzyła na dzieci i występowała na showup, onlyfans etc
@Meserole: jak cała reszta jak najbardziej?
Gdzie było o #!$%@? się.
To były lata 90te w katolickim kraju, więc max tam było "rady jak umówić się z chłopakiem".
Serio nie zmyślanie bo siostra kupowała i ja też czytałem.
Nawet w Metal Hammer który później kupowałem, nie było nic o dziwkach czy koksie a jak nawet ktorys muzyk w wywiadzie wspomniał to bardzo ogólnikowo.