Wpis z mikrobloga

@mateusz-bogacki: Nie jestem bardzo into budowa roweru ale teraz jak mi napisaliście to sobie czytam w tym kierunku i czytam i dochodzę do wniosku, że koleś z serwisu uważanego za jeden z najlepszych w mieście poleciał sobie w kulki. Bo nie wierze, że się nie zna.
@micelangeloB: Nie raz na aukcjach trafiałem rower z mixem wszystkiego. A chciałbym sobie ster najpierw wymienić na zintegrowany i razem z nim klamki na nowe, bo nie bardzo mam teraz kasę żeby wyłożyć 1000€ na cała grupę.
na nowe 2x10


Tiagra 4700

albo 2x11.


Shimano R7000, R 8000 oraz Dura ace. Są też też podobne ale starsze modele wymienionych ale o nie nie pytasz. Są też grupy od Sram.

@sebek1987:
Pytam, bo chciałem sobie kiedyś MTB przerobić na napęd 1x10 a mam szybkozamykacze. I chłop w serwisie mi powiedział, że wszystkie grupy MTB rodzaju 1xX są na sztywna oś i nie da rady tego przełożyć.


@sebek1987: wydaje mi sie że chciał żebyś kupił u niego cały rower ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A teraz mam szosę względnie nowa na jakimś archaicznym osprzęcie campagnolo. Chciałbym wrzucić tam ultegra mechaniczna
@Aczo: Okej a czy kasety campy będą normalnie chodzić z przerzutkami shimano? I jeszcze pytanie czy mogę najpierw zmienić klamkomanetki na shimano i czy one będą działały z przerzutką campagnolo?
@Aczo: No ja tez mam pierwszy raz. Najbardziej zależy mi na wymianie klamek, bo przerzutki chodzą jak malina ale klamki wyglądają jak z San Remo 76’ ( ͡° ͜ʖ ͡°)