Wpis z mikrobloga

Real Madryt, królewski klub! My nie rozmawiamy o sędziach! XDDD

Beton żali się na konfie, że nie rozumie kryteriów w sprawie zagrań piłki ręką. Ale gdyby zapytali go o to samo w przypadku, gdzie ten karny dałby jego drużynie gola rzekłby w swoim stylu "sędziowie mają ciężką pracę, ja nie jestem od ich oceniania, na końcu był karny, tyle". XD

Bez odbioru, fani 1000 i 1 wrzutki.

#mecz #realmadryt #pilkanozna
Pobierz chokysrocky - Real Madryt, królewski klub! My nie rozmawiamy o sędziach! XDDD

Beto...
źródło: comment_1620655415vBf43K8AGyZmirffYqTpv3.jpg
  • 13
@pmub: gdzie ich przepychali? jestem w 100% pewny, że jedyny mecz jaki Ci przychodzi do głowy to z bayernem gdzie Ronaldo strzelil z spalonego w dogrywce i casemiro powinien wylecieć szkoda tylko, że nikt nigdy nie mówi o tym, że bodajże vidal powinien wylecieć po 15 minutach a samobój na dogrywke dla Bayernu był po spalonym
Beton żali się na konfie, że nie rozumie kryteriów w sprawie zagrań piłki ręką.


@chokysrocky: To ty nie wiesz jakie są. Wczoraj nie powinno być karnego dla Sevilli zgodnie z przepisami i wytycznymi na ten sezon. 2 wpisy nizej wytłumaczyłem co i jak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chokysrocky: @FilippoX: @sambarumba: A propos tego meczu, dlaczego wszyscy mówią tylko o tym karnym, a nikt nie zwraca uwagi na wolny po rzekomym "faulu" po którym padł gol?
Podwójne standardy swoją drogą, ale to był kolejny wielbłąd.
Aa i jeszcze to wpadnięcie na Casemrio w polu karnym Sevilli pod koniec meczu...