Wpis z mikrobloga

@FeyNiX: zagrasz bo będzie działać na XSX w ramach wstecznej kompatybilności. W przyszłości wypuszczą za darmo aktualizację do obecnej wersji dzięki której będzie lepsza grafika. Poza tym 99% gier z Xbox One działa na XSX. I to niektóre nawet z wyższym frameratem dzięki funkcji FPS boost którą Microsoft wypuścił niedawno do niektórych tytułów.
Masz sprzęt i nawet nie wiesz podstaw na jego temat xD
A co do promocji na Wiedźmina to
@Kecq: Ja ta konsole mam dopiero cztery dni i jest to moja pierwsza w życiu konsola, tak to działałem tylko na komputerach a od 5 lat mam tego samego laptopa :)
@FeyNiX no to w celu informacyjnym żebyś wiedział na przyszłość.

Xbox series x odtwarza wszystkie gry z Xboxa one oprócz gier które działają tylko z kinectem (te nie są obsługiwane). Ponadto wybrana lista gier która cały czas się powiększa działa z dwa razy większą ilością FPS na series (gdy gra miała 30fps ma 60 itp). Lista dostępna w internecie pod nazwą "FPS BOOST LIST".

Xbox series x odtwarza także niektóre gry z
@Medonix: to jeszcze trochę inne pytanie. Z tego co widziałem na jednej stronie to chyba Wiedźmin jak i wiele innych kier wydawanych jest w wersji na te sama konsole EU, USA i UK. I tutaj pytanie bo obecnie mieszkam w UK wiec lecę na angielskim IP i tam tez kupiłem konsole z wersja na UK, głównie wtyczka. Natomiast konto zarejestrowane było jeszcze w Polsce za czasów kiedy miałem telefon z Windows