Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w #holandia od 8 lat i żyję życiem takiego robaka na emigracji. 13 euro na godzinę na magazynie, po pracy komputer, a w weekend najebka z polskimi husarzami. Dostałem ofertę pracy w ich odpowiedniku straży więziennej, tylko problem jest taki, że na szkoleniu są dość wymagające testy z biegania. Czy w ok. 3 miesiące uda mi się znacząco poprawić kondycję? To byłaby dla mnie duża szansa, żeby zacząć lepiej żyć.

#bieganie #sport #emigracja #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609921c5fe0977000b8aebb9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, z tym że musisz zrobić to z głową

Istotna jest regeneracja, rozciąganie, rozgrzewka i ćwiczenia około biegowe. Trening plyometryczny musisz chociaż trochę zgłębić. Grunt to nie zapalić się za bardzo, bo głupia kontuzja już nie jednemu zniszczyła marzenia o super pracy/wynikach.
Jak OP "biega" na poziomie 6/min na km i wypluwa pluca po takim dystansie, a na testach bedzie mial minimum 3:50/km. To baaaardzo chcialbym zobaczyc tych wszystkich teoretykow, co pisza powyzej "bez problemu", jak w 3 miesiace osiagaja taki progres. Ba #!$%@?, bylbym sklonny im zaplacic, zeby poznac metodyke treningowa.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko mi wyobrazić sobie jak długo trwa bieg 10x10 metrów. Ale jeśli to po prostu jak bieg 100 metrów (w 100 sekund), to to jest 3.6 km/h, a człowiek chodzi z prędkością 5 km/h, także coś tutaj musi być nietak XD. Chyba masz na myśli 100 metrów? Ale to wtedy jest super szybko, bo wychodzi 1 km w 1:40 (czyli lepiej niż rekord świata XD)

A jeśli chodzi o 1
1km w 4.20 to zupełnie amatorski czas. Jak jesteś chudy i potrenujesz to masz dużą szanse to w tyle przebiec. Nawet jak masz tylko 3 miesiące na trening.