Wpis z mikrobloga

@Azja_Tuhajbej: chyba chodziliśmy do innych szkół. Owszem był taki jeden naprawdę heavy-weight lachon, ale on nie był taki cukierkowaty, pokrytem lukrem i cukrem-pudrem. Dla mnie to trochę taki avatar, ja tu nie widzę nic naturalnego. Niezdrowa, nienaturalna szczupłość, to całe odpicowanie frontonu, nie... ja bym się czuł jakbym grał w grę, nawet gdyby moja mózgoczaszka była zdolna do odczuwania miłości i innych takich. Za moich czasów lachony miały mniej cgi, co
@Azja_Tuhajbej: #!$%@?ąc od zdjęcia (Chyba, że sam jesteś rówieśnikiem?) to przecież brzydkie dziewczyny pewnie też chcą tych przystojnych i popularnych chłopaków, (szpetne dziewczyny potrzebują #!$%@?!) ale tak się nie dzieje nawet w filmach, bo zazwyczaj miejsce obok sportowców zajmują najładniejsze i najpopularniejsze. I jest to jak najbardziej ok. Bo liczy się wnętrze, ale to zaczyna się rozumieć (jak większość rzeczy w życiu) za późno. To trochę jak z radami starszych osób
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/813307839684712248/46AF7000C3C5077B775781FF3E07D20830B345A5/?imw=1024&imh=576&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=true

Yyyyy co? XD


@Azja_Tuhajbej: to mam na myśli, wygląda jak sequel Obywatela Kabuto. Ma za mało mięsa, jest za mało pożywna, kotletów z niej nie będzie, a i dzieciorów pewnie nie donosi.

No zdecydowanie xD


Zgrywam się oczywiście, chodziłem do doszczętnie zalachonowanego lo mniej więcej w dobie akcesji Polski do UE i wtedy te lachony były naturalne, jak u Gucwińskich. Miały ten naturalizm misia mago i dyskretny urok transformacji ustrojowej.
Ma za mało mięsa, jest za mało pożywna, kotletów z niej nie będzie, a i dzieciorów pewnie nie donosi.


@akwen111: Przesadzasz trochę imo no ale co kto lubi. Masz do tego prawo.
Ale nie można jej nazwać nienaturalną.

Zgrywam się oczywiście, chodziłem do doszczętnie zalachonowanego lo mniej więcej w dobie akcesji Polski do UE i wtedy te lachony były naturalne, jak u Gucwińskich. Miały ten naturalizm misia mago i dyskretny urok