Wpis z mikrobloga

Szukam zegarka EDC do 4k
Nadgarstek: ob: 16,5mm (koperta max 42mm)
Dress Code: Casual, Casual Business, Business Formal
Dekiel przezroczysty, Mechanizm: mechaniczny- manualny/automatyczny
Skórzany Pasek, Pochodzenie: Szwajcaria (najlepiej), Japonia i Niemce w ostateczności.
Bardzo spodobały mi się zegarki z tarczą dwutonową (kolorystycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Jak przykłady 1,2 picrel (raczej w taką stylistykę chciałbym celować).
Niestety pierwszy egzemplarz jest diverem i tak średnio pasują one do dresscode, natomiast hamilton na którego się napaliłem nie ma przezroczystego dekla (°°

Jeżeli macie jakiekolwiek inne ciekawe propozycje, piszcie śmiało!
Zapraszam do dyskusji.

TL;DR dla ciekawskich:


#zegarki #zegarek #stepujacyzegarek
Pobierz Zaq112311 - Szukam zegarka EDC do 4k
Nadgarstek: ob: 16,5mm (koperta max 42mm)
Dres...
źródło: comment_1620679258iVleY6CpkESMLLNIFAZW3F.jpg
  • 4
@edantes: niestety nie nurkuję, ta dodatkowa tarcza i koronka raczej są zbędne w moim przypadku. Ponadto znacząco przekracza mój zakładany budżet. Ciekawe czy coś w podobnej stylistyce znajdę.
Początkowo też zakładałem OH/Skeleton, ale dosyć szybko zrezygnowałem z pomysłu, choć ORIENT RE-AV0002S00B oraz Glycine Combat Classic Open Heart są całkiem ładne, ale tylko dlatego, że jestem fanem wszystkiego co mechaniczne, to takie uspokajające ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Broximon: Bardzo ciekawa alternatywa, bardziej pod retro podchodzi, podoba mi się. Wcześniej nie brałem tej marki pod lupę ze względu na piramidę xD Jedynym mankamentem może być szerokość koperty L2L która może wystawać poza mały nadgarstek ( ͡° ʖ̯ ͡°)