•  

Szukam zegarka EDC do 4k
    Nadgarstek: ob: 16,5mm (koperta max 42mm)
    Dress Code: Casual, Casual Business, Business Formal
    Dekiel przezroczysty, Mechanizm: mechaniczny- manualny/automatyczny
    Skórzany Pasek, Pochodzenie: Szwajcaria (najlepiej), Japonia i Niemce w ostateczności.
    Bardzo spodobały mi się zegarki z tarczą dwutonową (kolorystycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Jak przykłady 1,2 picrel (raczej w taką stylistykę chciałbym celować).
    Niestety pierwszy egzemplarz jest diverem i tak średnio pasują one do dresscode, natomiast hamilton na którego się napaliłem nie ma przezroczystego dekla (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Jeżeli macie jakiekolwiek inne ciekawe propozycje, piszcie śmiało!
    Zapraszam do dyskusji.

TL;DR dla ciekawskich:

pokaż spoiler Początkowo założyłem temat na forum miłośników zegarków z racji, że jestem nowy w temacie. W swoich dotychczasowych poszukiwaniach sugerowałem się głównie piramidą prestiżu Jana Adamskiego XD Nie wiem czy z tymi wymaganiami można wspominać o inwestycji ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Dosyć szybko zostałem sprowadzony na ziemię(✌ ゚ ∀ ゚)☞

#zegarki #zegarek #stepujacyzegarek

•  

@Zaq112311: ten diver się sprawdzi do casual, a nawet niektórych stylówek business casual. Nie jest tak "napakowany" jak większość diverów, spokojnie można nosić.

•  

@edantes: niestety nie nurkuję, ta dodatkowa tarcza i koronka raczej są zbędne w moim przypadku. Ponadto znacząco przekracza mój zakładany budżet. Ciekawe czy coś w podobnej stylistyce znajdę.
      Początkowo też zakładałem OH/Skeleton, ale dosyć szybko zrezygnowałem z pomysłu, choć ORIENT RE-AV0002S00B oraz Glycine Combat Classic Open Heart są całkiem ładne, ale tylko dlatego, że jestem fanem wszystkiego co mechaniczne, to takie uspokajające ( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

@Zaq112311: A Atlantic 53754.41.93RB?

•  

@Broximon: Bardzo ciekawa alternatywa, bardziej pod retro podchodzi, podoba mi się. Wcześniej nie brałem tej marki pod lupę ze względu na piramidę xD Jedynym mankamentem może być szerokość koperty L2L która może wystawać poza mały nadgarstek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dwa zabawne fakty na temat dawców spermy oraz dawców (dawczyń?) komórek jajowych w USA:

- wzrost dawcy spermy to minimum 5 stóp 8 cali (w zaokrągleniu 173 cm); dla dawczyń jajeczek nie ma żadnych wymogów wzrostu
    - mężczyźni muszą mieć ukończony koledż albo być w trakcie nauki w koledżu; dla kobiet nie ma żadnych wymogów jeśli chodzi o wykształcenie

To tyle, szkieletor powróci niedługo z kolejnymi zabawnymi faktami

#blackpill #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

• odpowiedzi (12)

Przypomniała mi się historia mojego kolegi geja ze studiów.
    Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, chodził do klubów dla gejów i ogólnie obracał się w tym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie kurwa typowy gej przyjaciel z seriali pokroju "Seks w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie ładniejsze, niż Pani Koń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czego zmierzam. Mój kolega dochodził do takiej zażyłości z tymi laskami, ze one bez problemów pokazywały mu się u siebie w mieszkaniu w bieliźnie i pytały czy ładna itd. Ofkorz w tym czasie (przypadkiem hehe) pojawiało się winko i ciekawsze tematy. I również temat jego pociągu do kobiet xDD I wtedy tez wiele jego psiapsiółek chciało sprawdzić, czy da się zaciągnąć geja do łóżka - on dawał się zaciągać, po wszystkim mówiąc, ze to nie to i jednak woli facetów, ale wiele z nich miało satysfakcję, ze zaciągnęło geja do łóżka.

No jak się kurwa domyślacie, ziomek nie był żadnym gejem, a 100% hetero - po prostu wykminil sobie ten sposób na ruchanie świnek i szło mu to znakomicie xD

Prawdę o nim poznałem, kiedy jeszcze razem należeliśmy do studenckiego ONR i ruchalismy się w dupe. To były czasy.
    pokaż całość

odpowiedzi (7)