Wpis z mikrobloga

Jak skończyła najpopularniejsza osoba z waszej klasy/szkoły?
Ja zacznę - laska 12/10, która odbijała koleżankom chłopaków w liceum jest teraz typową karyną-solarianką, mającą dwa Brajanki, każdy z innym z tego co się orientuję. Natomiast gościu, który był bożyszczem nastolatek w licbazie podobno siedzi za kradzież z rozbojem. Śmiesznie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie
  • 33
@martini_glass: najpopularniejszy, ale z tej negatywnej strony - został wielkim radnym w swojej gminie i nawet startował w jakiś wyborach Państwowych od Gowina, ale wynik marny.

Czasem jak mi jakiś post jego wyskoczy, to prawie co monitor opluje, ale on się w tych klimatach czuje świetnie jak widać, bo z 30kg mu przybyło jak nic od czasów szkolnych
@martini_glass gość miał starego inżyniera budowlanego z własną firma. Dostał od ojca parę hektarów ziemi i prowadzi tam różnego rodzaju eventy np. organizacja wesel itp. z czego sobie zarabia na życie leciutko. Sam po studiach ma kontynuować firmę ojca, gdy ten już spadnie z rowerka. Ciężkie życie strasznie ma chłopak ogólnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@martini_glass: Z tego co się orientuję, to najpopularniejsza osoba w klasie z gimbazy:

1) Poznał w liceum najładniejszą dziewczynę z tamtej szkoły, oboje skończyłi studia związane z jakąś tam analiza danych? nie znam się xD
2) pracowali oboje w jakieś dużej firmie i mieszkali we własnym kupionym mieszkaniu
3) I tu już nie mam pewności, ale wydaje mi się, że wyprowadzili się do Szwajcarii, gdzie chłopak dostał jakąś propozycję pracy, także
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@martini_glass: była taka jedna u mnie w gimbazie w przeciwnej klasie (ja byłem z A a ona z B czy jakoś tak). Ciężko było z nią pogadać bo uważała się za jakąś elite klasową, i każdy jej dupe lizał byle by tylko mieć kontakt z nią.

W chwili obecnej ma bombelka z wpadki i pracuje na poczcie Polskiej w tej samej wsi (7k ludzi) gdzie byliśmy w gimbazie, na której jedyną