Wpis z mikrobloga

@Gaku745: nie bardzo, nie mam czasu na filmik 44 minuty, ale te fragmenty co przejrzałem to bardzo słabo wygląda. Hurr durr zły musk nie buduje wszystkiego sam tylko używa pieniędzy żeby inni budowali za niego. Hurr durr zły musk chce ucieć z ziemi bo kapitaliści niszczą planetę.
@Gaku745: Dodałem hurr durr bo myślałem że to oczywiste czemu te argumenty są #!$%@?.
1. Organizacja i delegowanie pracy podwykonawcom to najcenniejsza umiejętność w obecnym świecie, jak bardzo trzeba być odklejonym żeby uznać to za zarzut? Świat na tym stoi xD
2. Argument o ucieczce z ziemi jest absurdalny dla każdego kto ma chociaż podstawową wiedzę. Nawet w najgorszym scenariuszu globalnego ocieplenia mars nie będzie łatwiejszy do zaludnienia. Jakąkolwiek samodzielną kolonię
@kremowka2137: 1. No tylko że warto przypominać cały czasy, że na tym polega rola Muska, dużo ludzi go idolizuje i myśli że on jest jak Tony Stark, wpisuje w Jarvisa jakieś dane i potem wymyśla sam nowy wynalazek. A rzeczywistość pokazuje, że to wszystko to tylko wspaniały PR na internecie, hype i nic kompletnie za tym nie stoi.

Nawet w najgorszym scenariuszu globalnego ocieplenia mars nie będzie łatwiejszy do zaludnienia. Jakąkolwiek
1. No tylko że warto przypominać cały czasy, że na tym polega rola Muska, dużo ludzi go idolizuje i myśli że on jest jak Tony Stark, wpisuje w Jarvisa jakieś dane i potem wymyśla sam nowy wynalazek. A rzeczywistość pokazuje, że to wszystko to tylko wspaniały PR na internecie, hype i nic kompletnie za tym nie stoi.


Czyli nie jestem targetem tego filmu. Każdy kto ma choć trochę głowę na karku wie
@antyfoliarz: To tym bardziej jestem zaskoczony. Ostatnio słuchałem Kellera, mega mądry gość. Muskiem jako osobą raczej się nie interesowałem, uznawałem go za biznesmena który ma wiedzę inżynierską ale jakiś wybitny nie jest.