Wpis z mikrobloga

Wiktoria potrzebuje pomocy. Cytuję Wiktorię xDDDDDDDD

Jestem maturzystką, mam przy sobie tylko 400zł a potrzebuję 26 tysięcy na samochód. Pracę zacznę dopiero po maturach, a ubieranie takiej kwoty nie będzie łatwe. Nigdy jeszcze nie pracowałam, więc moja pierwsza praca raczej nie będzie za dobrą, zwłaszcza że po liceum nie mam żadnego wykształcenia, a matura niewiele mi pomoże.

Ten samochód jest dla mnie naprawdę bardzo ważny, nie chcę innego. Pierwszy powód, to że mieszkam 30km od najbliższego miasta i żaden autobus nie jeździ na moją wieś. Chciałabym posiadać własne auto, by móc jechać kiedy chcę i gdzie chcę.

Drugi powód, to że ten samochód jest prawie jak nowy. Nie chcę jakiegoś Opla do 10 tysięcy, który rozwali się po miesiącu. Naprawdę marzy mi się ta Honda. Dlatego prosiłabym aby nie było złośliwych komentarzy w moją stronę typu "samochód to samochód, kup Opla zamiast brać się za taki drogi" czy coś w tym stylu...

Samochód będzie sprowadzany z Niemiec, wymagane będzie przerejestrowanie, podpisanie umowy itd.

Będę przeogromnie wdzięczna za każdą pomoc. Jest to dla mnie naprawdę bardzo ważna sprawa. Z góry serdecznie dziękuję!


LINK DO ZBIÓRKI https://pomagam.pl/wgacp6

#matura #matura2021 #bekaztwitterowychjulek #honda #samochody
  • 11