Wpis z mikrobloga

* The Phenomenon (2020) **

Ocena IMDb: 7.50

This documentary examines unidentified aerial phenomenon. With testimony from high-ranking government officials, and NASA Astronauts, Senator Harry Reid says it "makes the incredible credible."


Ten film dokumentalny niestety jest dostępny tylko na iTunes i tylko w wersji anglojęzycznej.

Na vimeo przekroczyłem limit, więc wstawiam tutaj - https://strcloud.in/v/78lJr2Kvb4HA9JV/the_phenomenon.mp4. Jeśli nie chcecie skorzystać z linku, dajcie znać na priv, to wyśle wam bezpośredni link do strony z trzema różnymi odtwarzaczami i możliwością włączenia napisów w różnych językach ( oprócz oczywiście Polskiego, jak na złość ¯\_(ツ)_/¯ )

Miłego oglądania :)

@Grubyp_qKociamber @szunis @Klinton @Heekate @Paula_pi @TodboT @sektor @pjeter @CreativePL @Namarin @MeHowDZA @Druh_Boruch44
#ufo #film #filmdokumentalny #kosmos #nasa #swiat
Mr3nKi - * The Phenomenon (2020) **

Ocena IMDb: 7.50

 This documentary examines ...

źródło: comment_1620776389IvdiMHOqwAQPjQNbAHtYDU.jpg

Pobierz
  • 15
@Mr_3nKi_: wypożyczenie w iTunes 15zl. #!$%@? rzeczy za 2 zł tez będziecie kraść? A gdzie honor husarza? Zgłaszam Ywoje pirackie gowno do idiotomoderacji


@skorpion666: chyba nigdy nie próbowałeś oglądać filmu z iTunes xD #!$%@? się z tym więcej niż jakby iść do sklepu po DVD i po odtwarzacz do niego.
@Mr_3nKi_: oczywiście ze nie dała rady, bo to #!$%@? są zjeby. Czasem na wykopie jak jestem #!$%@?, to szukam zaczepki, sorry:) film jest na appletv+ bo to usługa połączona z iTunes. a co do moderacji, wyobraź sobie ze w zeszłym roku dostałem persa, po pół roku pomyślałem zaloguje się zobaczymy co słychać, a tu pyk konto odblokowane xd
oczywiście ze nie dała rady, bo to #!$%@? są zjeby.


@skorpion666: Trudno sie nie zgodzić xD

Czasem na wykopie jak jestem #!$%@?, to szukam zaczepki, sorry:)


Domyśliłem się, luz :)

a co do moderacji, wyobraź sobie ze w zeszłym roku dostałem persa, po pół roku pomyślałem zaloguje się zobaczymy co słychać, a tu pyk konto odblokowane xd


Samo z siebie sie odblokowało? Zazwyczaj trzeba odwołanie napisać czy coś ¯\_(ツ)_/¯