Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gry
#hades ja #!$%@?, taki dumny z siebie byłem, że dwóch pierwszych bossów za jednym podejściem po heroicznej walce pokonałem. szansa jedna na tysiąc, bo jakiś mega build się trafił. Podniesione ciśnienie jak po ornsteinie i smoughu. A tu się okazuje, że z bossami to nie działa jak w dark souls, że znikają. Ognisk w dalszych krainach też nie ma. Lekko zwątpiłem
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Exxan: wiem, czym jest roguelike, ale myślałem, że to taki termin przypisany Hadesowi, bo mu było blisko. Tak jak każda gra, gdzie można odblokować ścieżkę to metroidvania:) aczkolwiek to mój pierwszy kontakt z roguelike tak czy siak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: Do tej dwójki dopiero raz doszedłem. Ledwo z samym minotaurem dałem radę, a parę komnat dalej dwójka wskoczyła i nie trwało to długo :) chyba coś cienko, bo to już mogę 25 piąte podejście, a ktoś tam po 50 już Hadesa machnął
@Prokrastyn:
Polecam mocno zainwestować w skille od Aresa. Z bronią dystansową i zgubą jest łatwiej, zwłaszcza na początku. Do tego blok przy odskoku od ateny i ładowana zdolność od Afrodyty (nie dość że taki minotaur otrzyma 2.5k dmg to jeszcze przez kilka sekund będzie atakować Tezeusza)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: sprawdzę, na razie moje najlepsze podejścia (gram tym karabinem) są wtedy, kiedy trafi mi się potrójne uderzenie tego specjalnego strzału, ale nie zawsze się to trafia. W ogóle losowość ma tu sporo do rzeczy, czasem przeskakuje się przez te komnaty migiem, a czasem trzeba się naskakac jakby w soulsy na golasa grać:)
@Prokrastyn:
Prawda, jakiś element RNG tutaj jest więc zdarza się, że idzie łatwiej lub trudniej.
Karabin z upgrade'ami pod rakiety faktycznie potrafi być bardzo silny.

Zaproponowałem aresa bo można zadawać szybkie ciosy i skupić się na unikach i trzymaniu dystansu, a obrażenia i tak będą się zgadzały. Wiele wybacza ten bulid.
To jest jednak super w Hadesie, że nie ma jednego przepisu tylko można eksperymentować i zaprojektować bulid specjalnie pod siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: poleciałem aresem i Afrodytą i dotarłem do Hadesa. Duża zasługa wzmocnienia, które mogło mnie ranić, ale waliło po 300 i więcej. W sumie szybko ten Hades się pojawia, o ile oczywiście jakichś zwrotów akcji nie będzie