Wpis z mikrobloga

Pytanie odnosnie nalesnika. Wlozylem na Liquidity Pool jakis czas temu ale myslalem ze cos poszlo nie tak i wciagnelo kase. Teraz wyskoczylo mi cos takiego w Trust Wallet . Nie widze tej pary juz na nalesniku, i tak zdaje sie nie dodaje mi salda z tego do wartosci w portfelu (chyba bo duzo roznych monet w portfelu ) pytanie czy to dalej siedzi na LP czy juz w portfelu czy to dalej zarabia czy juz przestalo ??
#kryptowaluty #pancakeswap
Pobierz Nietak_nietak - Pytanie odnosnie nalesnika. Wlozylem na Liquidity Pool jakis czas tem...
źródło: comment_1620808349L58d8p5NoI1L2Jf2ePrLuF.jpg
  • 4
@Nietak_nietak: jak masz je na portfelu to znaczy ze sa u Ciebie w kieszeni nei na farmie. Mozesz ta pare usunac (odsyzkac tokeny uzyte do stworzenia) lub wrzucic w farme (znikna z portfela). Nie jestem pewien czy trustwalet dolicza do salda LP, kuknij sobie na bscscan siebie i zobacz czy pare bd mial przeliczona na dolary.
ok, a powiedzmy 'kapitalizacja' z LP jak czesto sie pojawia? Bo ja naprawde nie pamietam kiedy to wrzucalem ...moze z miesiac minal. sorry za pytanka ten pancake ma tyle funkcji roznych...