Wpis z mikrobloga

Jeśli nie macie pomysłu co zamówić do żarcia w Warszawie to mega polecam Chicken Sando Shop. Pyszne burgery z kurczakiem, fajne połączenia, szybko ogarniają zamowienia.
Wiem ze zaraz zacznie się sapanie że hurr, za bułkę z filetem 30 zł, kto to widzioł, ale po pierwsze - warto, a po drugie, często są promocje, np teraz na Bolcie.
Brac, nie zastanawiać się, podziękujecie później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #jedzenienadowoz #burger #wolt #bolt #ubereats taguje tez, choć tam chyba nje ma, ale dla zasięgu xD
Pobierz
źródło: comment_1620818783wuBM4AiFZHIi96596KhnvE.jpg
  • 11
@advert: Właściciel ci kiedyś podziękuje za taką niedźwiedzią przysługę.

Na ten moment knajpę zapamiętałem jako rekomendowaną przez typa, który pisze do ludzi „polaczek”, „beka z was”, „zamknijcie się”, „malkontenci”.

Stary, ty nawet nie wiesz jak szkodzisz temu biznesowi.
@pablosik: Gowno mnie interesuje jak te knajpę zapamiętasz, nie mój biznes xD

Jeszcze raz napisze, bo widzę ze nie trafia - to nie był wpis po to, żeby im robić dobrze, tylko żeby poinformować o w miarę nowym miejscu tych, którzy nie maja pomysłu co zamówić innego niż kebab czy pizza

To ze jakiś dzban, który nawet nie potrafi przeprosić po rzuceniu fałszywego oskarżenia, nie będzie tam zamawiał, to mi koło
@advert: Po co jesteś tak prostacko wulgarny?

Może intencje miałeś dobre, ale finalnie wyszło jakbyś był Januszem marketingu i liczył, że byle wpis zdziała cuda. Wydźwięk wpisu budził wątpliwości co do wiarygodności wiec ktoś inny poprosił o zdjęcia buły a ty się zacząłeś rzucać.

Takie zachowanie i w internecie i na żywo mówi jasno, że nie warto gadać z takim człowiekiem bo albo nienormalny albo prostak.
Wydźwięk wpisu budził wątpliwości co do wiarygodności wiec ktoś inny poprosił o zdjęcia buły a ty się zacząłeś rzucać.

@pablosik: no i do było dalej? czy któreś z was poczuło chociaż, że aby zachować minimum przyzwoitości, należałoby przeprosić za rzucanie fałszywych oskarżeń? nie? to nie masz moralnego prawa oceniać mojego zachowania.
szczególnie że z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej - wrzuciłem zwyczajny wpis pochwalający coś, co mi się podoba, a