Wpis z mikrobloga

@eriicforrester Jesteś tępakiem bo dostałeś obciążenie terra klimatyczne i zdechniesz o wiele lat szybciej niż masz, " miałeś" zapisane w kluczu genowym. Pospulstwo i popychadło medialne. Ha ha ha.
@CytrynowySorbet: Nie pije Coli (ani żadnych słodkich napojów - poza lemoniadką samoróbką, ale wiem co wkładam), i co teraz?

@wiem_wszystko: +1 byczku XD jeszcze jakby to była jakaś Ebola, albo akurat miałbym nieuleczalnego glejaka to korzystałbym z każdej terapii (nawet tej w 1 fazie badań klinicznych), ale ta nagonka jest śmieszna na maksa.
@CytrynowySorbet: No i co z tego? Istotą mikrobloga jest wolność dyskusji.

A jedzenie staram się kupować od sprawdzonych dostawców (i nie mam tu na myśli Biedronki - rolnicy, ryneczki, poczta pantoflowa). Kosztuje to więcej, ale różnice czuć.

Ale pomińmy już to - chciałem się tylko przyczepić do tego, że nie każdy je plastik i tłuszcz palmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@FulTun:

podaj skład szczepionki. A jak jej nie znasz to znaczy że dał byś sobie i naszczać do dupy bo tak w TV mówili.


Wystarczyło przeczytać ulotkę szurze.

Zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce w skład preparatu firmy Moderna oprócz mRNA koronawirusa, wchodzą również :

Lipidy:

SM-102
glikol polietylenowy (PEG)
2000dimirystoiloglicerol
cholesterol
1,2-distearoilo-sn- glicero-3-fosfocholina
Dodatkowo:

trometamina
chlorowodorek trometaminy
kwas octowy
octanu sodu
sacharoza