Wpis z mikrobloga

@L3gion:
Forza Horizon 4 - 2018
Halo Masterchef Collection - 2014 (remaster 2020)
Fable 2017
Cos sie nie zgadza to daj znac, sprawdzalem na szybko z Wikipedia.

Napisalem, ze od dawna. Przypominam, ze od pol roku ponad mamy NOWA GENERACJE. A MS na razie pokazal Senua 2 fajny teaser (rok temu? poltora?), Halo Infinite (muahaha, przypomnij mi, co sie stalo z ta gra jak ludzie wysmiali jak to wyglada xD) i
@epicreturn: wydajność gry zależy też od optymalizacji dewelopera a nie tylko od mocy sprzętu.


@rybak17: no to muszę przyznać, że chyba nie za dobrze to świadczy o danej konsoli jeśli przez prawie pół roku nie udało się komuś zrobić czegokolwiek aby polepszyć wersje na Xboksa (bo mimo wszystko uważam, że rozdziałka 900p to jest jakieś nieporozumienie jak na konsolę reklamowaną jako sprzęt następnej generacji)
@epicreturn: kwestia dewelopera, jego podejścia i doświadczenia. Tak samo mnie śmieszy jak ktoś pisze że PS5 jest gówniane bo jakaś gra jest trochę słabiej zoptymalizowana, np. Cyberpunk.

Nie ma co generalizować na podstawie pojedynczych tytułów, pół roku po premierze w czasach pandemii
@stormkiss: Przecież za nie tak długo wychodzi Horizon 5, Fable 4 może jeszcze w tym roku.

muahaha, przypomnij mi, co sie stalo z ta gra jak ludzie wysmiali jak to wyglada xD


Trzeba mieć IQ przeciętnego Soniarza aby wyśmiewać grę we wczesnym stadiu rozwoju xD

Przecież z topowych serii Sony na razie mamy co, Ratcheta.