Wpis z mikrobloga

Bycie samotnym, smutnym przegrywo-incelem jest sto razy łatwiejsze w zimnej porze roku. Od kilku dni upały i serce przegrywa cierpi. Parki pełne zakochanych, centra handlowe pełne roznegliżowanych Julek, atrakcyjne młode damy uprawiają jogging. A tacy jak ja tylko mogą popatrzeć, wtedy przegryw bardziej boli. Jak sobie pomyślę, że młodość z każdym rokiem przemija, a ja spędzam ją jako samotny dzikus. Trzymajta się.
#przegryw #samotnosc #incel #blackpill
  • 17
@ehhcokolwiek: jakie wasze, jestem jedną kobietą, a mój wysoki chłopiec ma nieco ponad 170cm xD nie obsraj się z tymi wymysłami. Po prostu w takim stanie i z takim podejściem nie można budować zdrowego związku.
@0ai: no generalizuję trochę tak jak kobiety generalizują przegrywów i ogólnie mężczyzn ale rzeczywiście nie powinienem sorry xD chodzi po prostu o to że ludzie nagminnie mylą skutki z przyczynami. Wysoki/przystojny chłop przez całe swoje życie słyszy komplementy i ma potwierdzenie tych komplementów w postaci sukcesów na płaszczyznie społeczno-seksualnej to wiadomo że będzie ogarniętym gościem. Inny chłop nie dostaje czasem ani jednego komplementu w całym swoim życiu (to nie jest przesada,
@ehhcokolwiek: No nie mogę się nie zgodzić z tym, co napisałeś. Uwarunkowania społeczne w ogóle mają to do siebie, że mężczyzn traktuje się z mniejszą empatią i wyrozumiałością na tym polu. W konsekwencji wielu mężczyzn nawet nie wie co zrobić z otrzymanym komplementem i często jest to odbierane jako robienie komuś nadziei (a potem nadchodzi ten słynny friendzone). Aczkolwiek jeżeli ktoś jest na etapie jęczącej buły to polecam parę sesji u
@0ai: jesteśmy zwykłymi zwierzętami stadnymi, potrzebujemy walidacji i zrozumienia u innych osób, takie gadanie że nie przejmuj się co inni o tobie myślą jest dobre dla celebrytów którzy mają dużo hejterów ale wracają sobie do domku i mają przyjaciół i swoje ukochane osoby a nie dla przegrywa który od lat marzy o byciu przytulonym. Cieszę się jednak że się zgadzasz i zauważasz problem
Najgorsza jest świadomość że inni się bawią w ten sposób do ktoregp ty nie masz dostępu bo jesteś wykluczony społecznie. Zdajesz sobie sprawę że czas leci a ty jedynie co możesz zrobić to wpatrywac się w puste piksele telewizora. Lepiej nie będzie, normicy ci powiedzą próbuj ale my próbowaliśmy. Właściwie to chyba sznur pozostał i związać kwiatki by dobrze rosły.