Wpis z mikrobloga

@syn_admina chciałem ten tablet albo do ogladania jakiś filmów albo miałem też w planach zamontować go w samochodzie i działał by jako nawigacja system multimedialny ale no jak widze jak to narazie działa to pomyślałem że coś w stylu "lubuntu" ktore instaluje sie na stare komputery z windowsem i jako tako to działa. I właśnie zastanawiam sie czy jak wgram ten system to będzie zauważalna różnica
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeepCalmBR0: no to nie jest jakieś mega trudne, najpierw musisz wgrać najnowsze TWRP (zastępujące oryginalny tryb Recovery) z odpowiedniego wątku na forum a potem już z niego wipe i instalacja dwóch zipów, to właśnie gość tam robi. Gappsy możesz wziąć w wersji Pico. Dziwne że w lapku nie masz czytnika SD, ale przecież zawsze możesz kartę wsadzić do tabletu, wgrać te odpowiednie paczki z kompa przez kabel i już.
@KeepCalmBR0: spoko, po prostu wszyscy się przyzwyczailiśmy do współczesnej wdajności telefonów i teraz taki tablet powoduje dyskomfort.

możesz spróbowac jak chłopaki radzą coś lżejszego wrzucić, ale dupy nie będzie urywać. generalnie taka trochę emerytura jak oglądanie filmów czy cos
no będę próbował ale tak czy siak wydaje mi sie że pomysł z tym do samochodu nie wypali bo przeciez to 1gb ramu nie utrzyma map , muzyki i co jescze chciałem to kamerke z tego zrobić no ale chyba się przeliczyłem nie wiedziałem nawet że ten tablet ma tyle lat . Co będe chciał osiągnąć to żeby to jako tako płynniej chodziło niż teraz ale jak udało mi sie jakiś filmik