Wpis z mikrobloga

#staregry #arcanum

Ostatnio przypomnialem sobie o tej gierce z dzieciństwa i zacząlem ją ogrywać.

Czy ktoś tutaj w nią grał? Kiedyś nie widzialem jak ona jest rozbudowana i przemyślana. Możecie podzielić się jakimi postaciami graliście oraz jakich towarzyszy braliście.
  • 6
@r0dan: Pewnie. Niewiele gier mnie tak wciągnęło jak ta. Możesz poszukać w necie modów i dodatków. Pamiętam, że udało mi się ja przejść łucznikiem/magiem ale jak wbijesz pewien poziom i nie zepsujesz postaci to jesteś bogiem i #!$%@? wszystkich jak leci więc wystarczy mieć ogólny pomysł na postać i jedziesz. Też niedawno wróciłem ale niestety brak czasu nie pozwolił się wciągnąć. Często jednak leci soundtrack w tle- jeden z moich ulubionych.
Zainstaluj fanowksiego patcha.
Magia jest OP. Technologia ma swój urok, ale zwyczajnie słabsza i wymaga kombinowania. Technolog musi grzebać po śmieciach jak menel żeby budować swoje zabawki.
Ogólnie gra niedoszlifowana, ale swój urok ma. Jest kilka questów pobocznych które bardzo BARDZO wpływają na świat.
Jak chcesz maksymalny burdel to graj półorkiem z przyzwoitą gadką. W połowie gry będziesz miał okazję zostać rewolucyjnym orkoleninem. Wpływ na stabilność świata - łatwy do przewidzenia (
@r0dan: to jest moja ukochana gra ktora srednio przejde raz na rok i odkrywam ciagle nowe rzeczy xd.

Protip, rzeczy ktroee maja duzy rozmiar i blokuja ekwipunek mozesz przeciagac na pasek. Z paska tez polecam uzywac przedmiotow ktore maja uzycie jak np dynamit czy potionki.

Also Followerzy ktorzy maja umiejetnosci rzemieslnika moga dla ciebie robic przedmioty