Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tak się idzie do komuni Wy kurwa biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazpodludzi #janusze #polakicebulaki #lodz

odpowiedzi (26)

Jak zacząć źle dzień? Jechałem z moim różowym na mszę gdzie ma grać na skrzypcach, bo pierwsza komunia. Po drodze wzięliśmy jej koleżankę. Jako że późno to mój różowy usiadł z tyłu a koleżanka z przodu - 3 drzwi. Wypuszczam je pod kościołem i mówię że wysiadam żeby pomóc, ale #logikarozowychpaskow u koleżanki widać motzno i ona sama. Tylko nie ogarnęła że jest bardzo pochyło, drzwi długie i duże no i fizyka zadziałała drzwi jebly malowniczo. "Oj". Już nie chciałem nic mówić jakby troszkę lakieru, kij tam. Tyle że miałem już ogłoszenie dawać, a drzwi się mocno wygięły. Samo myślenie co dalej z tym robić sprawia że mnie teleport.
    #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

Do współlokatorki przyszła wczoraj koleżanka 8/10 i została na noc, słyszałem jak ktoś 20min temu wychodzi z ich pokoju do kibla, ja po tych 20 minutach idę wstawić pranie, a tam otwarty kibel i... niespłukane... srogie wielkie gówno i obsrane ścianki.

Z tych 8/10 poszybowało do 1,5/10 dość szybko ;_;

#gorzkiezale od kiedy widze jak zyja #rozowepaski to nie chce juz wynajmowac mieszkania z jakimis kobietami pokaż całość

odpowiedzi (55)