Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nikt wam nie poda na srebrnej tacy przepisu jak znaleźć dziewczynę. Każdy normik dobrze wie, że konkurencja jest spora. Myślicie, że po co tak wielu gości studiuje, pracuje i jeszcze dorabia w weekendy? Myślicie, że po co tylu ludzi pracuje w wakacje zamiast siedzieć przed komputerem i mieć chwilę czasu dla siebie?
Pewnie zauważyliście ilu gości dba o siebie, ilu zainteresowało się ubioremn modą męską, siłownią?
Myślicie, że jak wam się podoba dziewczyna to innym się nie podoba. Spójrzcie na fb już nawet na grupkach hobbystycznych faceci, którzy nawet nie napisali ani jednego komentarza wypisują do obcych lasek.
Już nawet na stronach z memami na facebooku wypisują do obcych lasek.

Powiem wam szczerze mnie te wyścigi nie interesują. Jeszcze do 24 roku życia może miałem nadzieję, że jak zacznę pracować to coś się zmieni. Jak pracujesz w zwyklej pracy trochę powyżej średniej krajowej to wciąż za mało dla kobiet.
Mi wystarczy mniej niż 3,5 k bo jestem typowym nerdem, który zostanie już za parę miesięcy czarodziejem (30 urodziny).
Mieszkam u rodziców, ale jakbym chciał to mógłbym wynająć mieszkanie w bloku. Nie mam jednak potrzeby bo pomagam w domu, dokładam się do czynszu i mogę z kimś zawsze porozmawiać.
Będę szczery mi wystarczy mieszkanie w bloku, gdy za parę lat wyprowadzę się od rodzicow, lubię mieć czas wolny na granie w gry i ogladanie filmów i seriali. Lubię przesiadywać na forach rpg.
Kobiety, jednak mają oczekiwania do potencjalnego partnera oderwane od rzeczywistości. Z wyglądu model, z charakteru twardziej i finansowo milioner właściciel firmy z garniturem na każdy dzień tygodnia.
Mój kumpel jest juz po rozwodzie, a ma 29 lat. Ciągłe kłótnie, awantury, gość pracuje normalnie, a księżniczce ciągle było za mało i za mało.
A idźcie w cholerę z tą tzw. miłością i związkami. Już wolę czytać książki naukowe i grać spokojnie w gry niż piąć się w karierze po trupach do celu. Lepiej mi się żyje we własnym świecie i wolę mieć waifu niż słuchać narzekań toksycznej osoby co mnie będzie nazywała nieudacznikiem bez ambicji.
Elo

#przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609ce853fe0977000b8af09f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
SpoconaKaczka:

Kobiety, jednak mają oczekiwania do potencjalnego partnera oderwane od rzeczywistości. Z wyglądu model, z charakteru twardziej i finansowo milioner właściciel firmy z garniturem na każdy dzień tygodnia.


No jeśli masz na myśli modelki to tak.

A pomiędzy takim życiem a tym, które ty wiedziesz, jest cała masa różnych żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalni ludzie wchodzą w związki i nie trzeba do tego być nie wiadomo
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam typa co gadał tak samo teraz ma 4 dychy mieszka sam i tylko w gierki gra. Jak tylko ten temat zostaje poruszony to widać ze gość w środku płacze. Normalny gość żaden dziwak ani brzydal, poprostu przegapił swoją szanse. Zostają portale typu sympatia.pl gdzie starsi ludzie się poznają.
Jak do ~25 nie znalazłeś partnerki na życie to powodzenia, nawet te średnie już są zajęte. Ludzie się najbardziej poznają w