Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 3 lat jestem żonaty. Ona jest świetną kobietą, wspaniale się dogadujemy i bardzo rzadko się kłócimy.
Problemem jest seks. Zaczęliśmy po ślubie, bo oboje jesteśmy wierzący. W przeszłości uprawiałem seks z dwoma dziewczynami, z którymi byłem w związku, a ona była dziewicą aż do ślubu. Seks jej nie kręci, ona raczej robi to z obowiązku. Jeszcze kiedy staraliśmy się o dziecko to wykazywała minimum chęci. Od kiedy mamy córeczkę to seks jest maksymalnie 1x w miesiącu i taki beznadziejny, że czuję się jak bym ruchał lalkę. Córeczka ma 1,5 roku i jak na razie odkładamy myśli o drugim dziecku.
Wiem, że nie powinienem porównywać, ale seks z moimi ex-dziewczynami wyglądał dużo inaczej. One to lubiły, same inicjowały, z chęcią brały do buzi. Z żoną jest na odwrót, do buzi nie weźmie, bo nie lubi. Minetki też nie lubi. Pozycji w których byłaby bardziej aktywna też nie, więc zwykle przerabiamy misjonarza i doggy.
Jedyne co naprawdę lubi to pocałunki i przytulanie się przy grze wstępnej. Z palcówką to jest różnie, dawniej lubiła, ale coraz rzadziej ma na to ochotę. Wiem, że ona lubi te pocałunki, przytulanie, masaże, więc robimy to naprawdę długo. Jak dla mnie za długo, ale ok. Nigdy na to nie narzekałem, ale chciałbym czasem taki seks dla samego rozładowania, że mi kobieta mówi, że chce zostać zerżnięta, ściąga majtki i lecimy. Z poprzednimi dziewczynami tak było często i w różnych miejscach (w toalecie czy w samochodzie), a tu tego nigdy nie było.

Często z nią rozmawiałem czemu ona nie lubi seksu, czy ja robię coś nie tak czy może jej nie podniecam. Ona zawsze mówi, że ona tak ma i dla niej seks nie jest zbyt przyjemny. Nie trudno się domyśleć, widząc jej minę gdy uprawiamy seks. Ona jest taka obojętna, że szok.
Kilka dni temu powiedziała mi, że chciała sama zainicjować seks i poudawać, że ją to cieszy, ale kiedy przyszło co do czego to nie dała rady. Mówi, że czasem koleżanki z pracy się chwalą swoim życiem seksualnym i że ona też by tak chciała cieszyć się seksem, ale nie umie.
Jeszcze gdyby w innych aspektach źle się działo to byłaby szansa naprawy, ale tak normalnie to jest super. Razem chodzimy na spacery z dzieckiem, gotujemy obiady razem, wspólnie spędzamy czas.

Mam dopiero 28 lat, a jestem ciągle sfrustrowany seksualnie. Jednak przysięgnąłem, ze będę z nią na dobre i na złe, więc rozwód odpada. Kochanka też.

Chciałem się tylko wyżalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pewnie niektórzy z was powiedzą, że to przez to że ona długo była dziewicą. Nic z tych rzeczy, te wcześniejsze dziewczyny też były rozdziewiczane przeze mnie i były wpodobnym wieku co moja żona, gdy się z nią żeniłem. A w łóżko z nimi był ogień, serio.

#seks #rozowepaski #malzenstwo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609d255efe0977000b8af0e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 31
Do tego chyba seks u katolików jest głównie w celach prokreacji więc może to jest problem?


@zupa_cebulowa: nie, nie jest.
Seks w KK jest też sposobem na okazywanie miłości i pogkebianie wiezi, tyle że nie odłącza się jego funkcji prokreacyjnej poprzez antykoncepcję, a wykirzystije naturalna cykliczność plodnosci kobiety.

@AnonimoweMirkoWyznania: po poridzie ostry spadek libido to kwestia hormonów.
Im dużej kobieya karmi piersią, tym dłużej może to trwać.
Dzuecko jest na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mordo zrób sobie listę rzeczy dlaczego ona wyszła za Ciebie. Wygląd, cechy charakteru, status społeczny a może coś innego? Wypisz wszytsko a następnie zobacz ile z tych rzeczy zostało. Może się roztyłeś, mniej poświęcasz jej mniej czasu, może gorzej zarabiasz? Albo może ma bolca na boku. Niestety polskie prawo nie jest po twojej stronie i nie możesz otwarcie jej powiedzieć, że albo ogarnie się na lepsze ruchanko albo wypad xD tak to
@AnonimoweMirkoWyznania: prawdopodobnie ona tak już ma, inaczej nie byłaby dziewicą do ślubu (nie oszukujmy się, to brak libido a nie religijność przeważnie za tym stoi).

Może ktoś ją wcześniej krzywdził a może hormony, kto wie. Znajdź sobie dobrą prostytutkę blisko siebie albo kochankę, bo tak już zostanie.

Ew mozesz próbować dochodzić przyczyny tego stanu ale to bedzie trwalo miesiące jak nie lata.