Wpis z mikrobloga

Widzę, że moda teraz na mirko na smieszkowanie z ludzi, którzy się szczepią, nazywanie ich covidianami i owcami idącymi ślepo. Wiec moje pytanie do wszystkich antyszczepionkowcow: jakie konkretnie są argumenty na to żeby się nie zaszczepić, oprócz tego że to na pewno spisek rzadu/lekarzy/wielkich korporacji farmaceutycznych/jaszczuroludzi itp i kazdy kto myśli samodzielnie nie może się zaszczepić żeby zrobić im na przekór i nie dać się kontrolować? Podajcie konkretne argumenty, najlepiej poparte jakimiś badaniami, może jeszcze zmienię decyzje (termin szczepionki za tydzień).
#koronawirus #szczepienia
  • 69
@pidzej11: wyśmiewa się tu tylko lemingów, co piszą "haha, wszczepili mi Billa gejca" albo tych co się szczepią zeby jechać na wakacja lub wierzą że krzywa morda w tv pozwoli im wrócić do normalności jak wykonają polecenie (choć bezczelnie ta krzywa morda od roku kłamie i manipuluje). Jeśli ktoś szczepi się bo się boi choroby to spoko i nikt go nie wyśmiewa.
@pidzej11: wyjaśniłem ci czemu ludzie się śmieją z tego szurstwa lemingowego, które wierzy w propagandę. Sama szczepionka jest medykamentem i stosować się ja powinno przy zalecaniach lekarzy, a nie nacisków politycznych. Nie szczepią się ludzie z różnych względów - przeciwskazan, przejściu covida czy po prostu nie będąc w grupie ryzyka. Zaszczepienie się to sprawa dobrowolna i indywidualna a nie jakiś przymus społeczny.