Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: yyy nie. Przez zbyt wysokie temperatury mam wieczna migrenę. Lokalne zbiorniki wodne wysychają, plony nie są dostatecznie nawodnione więc jest ich mnie i kosztują więcej. Lata co raz więcej owadów które tylko #!$%@?ą i roznoszą choroby.

Jedyny plus, że można spać pod chmurką bez namiotu.
@travisbickle1899: to że, nawet pogoda dzieli Polaków na pół to już nie jest komedia to jest dramat. Co roku na wiosne/jesień jedna czesc spoleczenstwa komunikuje drugiej ze, jest #!$%@? i czerpia z tego jakąś chora satysfakcję.

Wariacie, ja lubie jak upał #!$%@? ale życzę ci lagodnego przez niego przejścia i radości z jesieni i zimy. Polska ma wyrazistą każdą pore roku dlatego znajdziesz milosnikow kazdej z nich, nie chodzi o jaszczurzą
Jak to jest możliwe że macie taką samą skórę jak ja a lubicie upały? Jesteście jaszczurkami czy ki chvj? Przecież to jest jakaś totalna abstrakcja.


@travisbickle1899: Wystarczy się lżej ubrać, a nie pocić nogi w adidasach. Ja np. lubię założyć cienką bluzeczkę, krótkie szorty i czuć ten żar na ciele. Butelka wody zawsze przy sobie i jazda. Upały po 28 stopni, a ludzie w długich spodniach i bluzach chodzą to jest
@travisbickle1899:

Jak to jest możliwe że macie taką samą skórę jak ja a lubicie upały? Jesteście jaszczurkami czy ki chvj? Przecież to jest jakaś totalna abstrakcja. Byle do jesieni (,) ##!$%@?

Jesieni ?
- deszczu
- wiatru
- zimna
- ciemna
- odpada wiele aktywności które można robić latem
- paru stopni na plusie albo i i nie w nocy
Czego tu zazdrościć?
a może zimy?
-
@r5678 upały są super:
1. Motywacja do wstawania wcześnie rano - bo jeszcze jest rześko i możesz zacząć dzień od sportu
2. Jak wracasz z roweru to kupujesz zimną lemoniadę z mięta i czujesz jak rześkie powietrze ustępuje gorącu
3. Ubierasz tylko jedną warstwe ciuchów i tenisówki i outfit gotowy
4. Cały dzień czujesz wspaniałe ciepełko
5. Jak masz ochotę to możesz iść się wykąpać w wodzie (jezioro, staw, basen,, ) i