•  

#aliexpress
    Mirabelki i Mireczki zwracam się o poradę/pomoc. Kupiłem na ali parę przedmiotów od jednego sprzedawcy, opłaciłem wysyłkę, przedmioty nie dotarły.
    Otworzyłem dispute i jako rozwiązanie sprzedający wybrał "No return & No refund" ale w opisie napisał bym anulował dispute i otworzył nowy dispute wybierając, że otrzymałem przedmioty, ale chce je zwrócić z własnych powodów bo ich dłużej nie potrzebuje i wtedy dopiero zwróci mi on kasę.
    Pierwszy raz mam problem i bawię się w dispute i obawiam się, że to może byc jakiś wałek, że jak anuluje spór i zrobie refund to sprzedający się wypnie ze nie odda kasy póki mu nie odeślę albo że odda dopiero jak zaginiona paczka wróci, a ja nie będę już mógł nić zrobić poza bawieniem się w mailowanie do supportu ali.
    Czy moje obawy są bezsensowne i mam zrobić to co chce sprzedający, czy odrzucić jego propozycje rozwiązania sporu i czekać aż w spór wejdzie support aliexpressu?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dalej z tego kisnę #heheszki #perfumy

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (31)

Klasyczne sranie w banie xD
    #heheszki #humorobrazkowy #pdk i może kiedyś #polskiedomy

odpowiedzi (17)

Kobieta na ulicy w Świnoujsciu zabita nożem przez Polaka.
    Czy powinno się coś z tym robić? Przecież jeżeli nadal beda miliony Polaków w Polsce to bedą dalej zabijać kobiety w biały dzień.
    Skoro Polak zabił na ulicy to jeżeli nic nie zrobimy pewnie zaraz powstana strefy no go w polskich dzielnicach.
    Mam nadzieję, że Konfederacja już jedzie aby zrobić konferencje na miejscu, wszak o bezpieczeństwo potencjalnych ofiar chodzi.
    Na pewno szef Ordo Iuris też już zadziałał. Profile antycovidovców też pewnie grzeją temat.

Trwa śledztwo ws. ataku na 44-letnią kobietę przed budynkiem prokuratury w Świnoujściu, do którego doszło we wtorek. Policja zatrzymała Mateusza S., któremu został postawiony zarzut zabójstwa - poinformowała w środę Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. RMF FM podaje nieoficjalnie, że ofiara to była partnerka nożownika.

#ukraina #neuropa #4konserwy #nozownik #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (19)