Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możecie się napić normalnego piwa jak człowiek to napijcie się wody gazowanej albo jakiegoś napoju czy soku itp. a nie na siłę kupować piwo 0,0 które do tego jest drogie... Jaki to ma sens piwo bez normalnego %? Ktoś racjonalnie wytłumaczy bez hejtu?
#pijzwykopem #alkohol #piwo #alkoholizm #pytanie
snorli12 - Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możec...

źródło: comment_16210096460Q6GIA48S7rVgZNNmGwUkj.jpg

Pobierz
  • 54
Przecież jak nie możecie się napić normalnego piwa jak człowiek to napijcie się wody gazowanej


@snorli12: Woda gazowana nie ma smaku. Fajna jest woda nachmielona ale za droga i za słabo dostępna.

albo jakiegoś napoju czy soku


@snorli12: Ale jak piję piwo to nie dlatego, że chcę się napić czegoś słodkiego. Jak piję piwo to chcę się napić czegoś gorzkiego i orzeźwiającego.
@snorli12 ja lubię smak piwa, ale pracuje jako kierowca, więc nie ryzykuję, pije i piłem chyba większość piw 0.0 i szukam optymalnego substytutu piwa.
Aktualnie pije 0.5%.
I dziennie wypije nie więcej niż 4 z niskim alkoholem lub 0.0 bez ograniczeń
I wspaniałe gasi pragnienie w upalne dni za kółkiem i nie ryzykuję a smak piwa mam.
iterazwchodzejacalynabialo - @snorli12 ja lubię smak piwa, ale pracuje jako kierowca,...

źródło: comment_1621010224NxNarfqZdENmRrD452tv3d.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@snorli12: bo np. jesteś kierowcą nad jeziorkiem latem z ziomalami wszyscy piją piwko to ty sobie takiego schłodzonego bezalkoholowego browarka pijesz żeby nie paść z pragnienia i żeby jęzor do dupy nie uciekł ze wszyscy piją browarki a ty sobie chleptaj jęzorem wodę z jeziorka
@snorli12: Smakuje jak woda z gazem trzymana w zardzewiałej beczce przez 13 miesięcy. Po 20-30 piwie człowiek się przyzwyczaja. Piwo, to najlepszy trunek jaki istnieje, nie przepija się jak np. soki czy napoje. Piję je z powodu przyjmowania leków, których nie powinno się mieszać z alkoholem w większych ilościach. Pozwolę sobie na max 2 piwa z alkoholem, ale głównie piję właśnie 0, nie jestem w stanie odmówić sobie tego smaku, więc
dziekuje - @snorli12: Smakuje jak woda z gazem trzymana w zardzewiałej beczce przez 1...

źródło: comment_16210246161z2ndKIqkxxVDDS4UCEMaz.jpg

Pobierz