•  

Ja pierdole ale społeczność w rocket league się rozjebało. Zanim epic wykupił tą gierkę to jak na początku byłeś, albo przeciwnik był afk to się czekało, i oddawało bramkę jeżeli się strzeliło zanim się człowiek zorientował że drugiego nie ma. Potem jakieś "ty" na czacie i można było grać dalej. Jak grałem 2 vs 2 to często się zdarzało że przy dużej wygranej ktoś z drużyny wygrywającej przechodził do przegrywającej i grało się 3 vs 1 bez względu na wynik końcowy. A jak wygląda to teraz? Zagrałem 10 gierek i w KAŻDEJ zostałem zwyzywany od nooba. Zdarzyło się że przeciwnik był afk, wrócił po 30s, strzelił mi gola wyrównującego, i zamiast podziękować na czacie napisał "noob". Przed epickiem miałem ciężko wywalczoną rangę G1, teraz po paru pierwszych gierkach grałem na platyny. Nie byłem świadomy że społeczność ma aż taki wpływ na gierkę.
    #rocketleague #gry #zalesie

•  

@kedzi0rek: Community tej gry było zjebane do cna jeszcze zanim przeszli na epic. Support i reporty w tej grze dosłownie nie istnieją, szkoda nerwów, bo porównywalne m.in ze ściekiem z lola.

•  

@kedzi0rek: rozjebali ekonomie rozjebali performance gry (scina, dluzej sie laduje, laguje) spolecznosc jest tak spierdolona a juz wczesniej byla tylko teraz jest x5 gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      d........n

+3

@Korinis: no chyba żartujesz, algorytmy filtru czatu wszystko wyłapują. Dostaniesz bana za "kys" albo "fu". Tym bardziej są uczulone na jakieś słowa "faggot" albo "nigger" gdzie już bez reporta nawet dostajesz banicję.
      @kedzi0rek ludzie grają rankedy i za wszelką cenę chcą nabijać te rangi, im większe community tym mniejsza szansa że trafisz kogoś normalnego, bo te osoby z reguły są w wyższych dywizjach.

Gram w to długo długo i W ogóle nie odczuwam tego co piszesz, chyba że bierzesz pod uwagę dzieciaków które spamują ez ez ez ff ff ff, tacy trafiają się częściej, ale to też tylko do powiedzmy champ 1, wyżej częściej jest pełna kulturka.

•  

@kedzi0rek: Ja osobiście nie widzę żadnej znaczącej różnicy w zachowaniu ludzi odkąd tylko grę wydali. Więcej chamstwa jest w ciągu dnia, jak grasz koło północy to w miarę ok (bo i tak może trafić się jakiś frustrat). A takich sytuacji jak te opisane przez Ciebie z oddawaniem bramki itp to nigdy na oczy nie widziałam, chyba że w jakichś meczach towarzyskich, albo jak ekipa przeciwna się kłóciła i robili sobie jakieś akcje na złość, a mam przegrane prawie 1500h w Rockecie.

Z rozwaleniem rynku przedmiotami to oczywiście prawda. Żal mi tych którzy sobie w tym dłubali i nagle tyle stracili.

•  

@kedzi0rek: Jest jakaś growa społeczność, która nie jest zjebana? Szczególnie PvP? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@daniel_dfn: No fajnie, fajnie, wyłapują filtry toxic czat, ale jak zjeby celowo przepierdalają ci grę tracąc bramki, rammując albo stojąc afk i przesyłasz proof całego meczu do supportu to oni to mają to w dupie xD. Jak jesteś bezpośrednio debilem to oczywiście, że jak zaczniesz kysami czy innymi niggerami nawalać to cię zbanują, ale za celowe throwowanie sami mi napisali, że nie dają banów. Miałem styczność 3 razy z nimi, kiedy chłop na championie specjalnie przegrywa i olali temat.

•  

@habaka: no ja właśnie tak więcej grałem z 4-5 lat temu, teraz chciałem powrócić do wspomnień i jak szybko zainstalowałem tak szybko odinstalowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

+: BLOCHU
    •  

@kedzi0rek: Może miałeś pecha. Czasami jest taki dzień że człowiek się zastanawia czy w tę grę nie grają już sami frustraci, a innego dnia wejdziesz i jest miło, żadnych kwasów :) Chyba trochę loteria, ale ogólnie naprawdę zazwyczaj jest ok.

+: chiraq
    •  

@kedzi0rek: Po prostu jestes slaba jednostka i Ci sie wydaje, ze to co piszesz jest prawda.
      Oddawanie gola afkowi? Prosze Cie, nie schodz tak nisko, to nie Twoj problem, Ty masz tylko jedno zadanie - wygrac, a afk jeszcze bardziej to ulatwia i nie widze w ogole zadnego powodu zeby takiego gola oddawac, bo Tobie nie oddadza, pamietaj, lmao
      Zreszta jestes w goldzie, wyzywaja Cie od nooba i maja racje, kazdy gold to smietnik xD

•  

@Prendkosc: oj nie zgodzę się, moim celem jest czerpać przyjemność z gry a nie wbić 4 gole jak przeciwnik nie gra i siedzieć 4 minuty na bramce. A nie jestem w goldzie bo nie wygrałem 10 meczy i nie mam żadnej rangi( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kedzi0rek: Mam nadzieje, ze jak zrobie smurfa i Cie spotkam to moj spam What a save zmieni Twoje nastawienie raz na zawsze, jazda z lamusami zero litosci

•  

@Prendkosc: Przykro mi, nie spotkasz, zostawię w swojej głowie tylko dobre wspomnienia o tej gierce

•  

@kedzi0rek To community nigdy nie było przyjazne, gram z wyłączonym czatem z przerwami tak gdzieś od około 2015 i na profilowym na steamie mam bardzo dużo długich wiązanek od ludzi którzy postanowili po meczu wejść na mój profil i wylać tam swoją nienawiść. Znajdź sobie ekipę, zmutuj czat i gitara.

•  

@kedzi0rek: o to jest glowny problem tej gry w zwykle 2v2 jakies albo 3v3 nie da sie przez to grać, ja prawie 500h grałem w rumble i fajnie było może 1 na 10 meczy jakiś toxic sie trafiał ale tak to fajnie było

•  

chyba że bierzesz pod uwagę dzieciaków które spamują ez ez ez ff ff ff, tacy trafiają się częściej, ale to też tylko do powiedzmy champ 1, wyżej częściej jest pełna kulturka.

@daniel_dfn: Taaa, W GC to był większy toxic niż na innych rangach. Każdy uważał się za kozaka i wyzywali o byle co xD
      @kedzi0rek: Gra do wyjebania. Albo trafiasz na rozjebane serwery, albo ludzie trollują gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Jak jesteś bezpośrednio debilem to oczywiście, że jak zaczniesz kysami czy innymi niggerami nawalać to cię zbanują

@Korinis: ¯\_(ツ)_/¯

Gorące dyskusje ostatnie 12h