Wpis z mikrobloga

Oho już się zaczęło straszenie emigracją. Hurr jakim prawem mam płacić na zus adekwatnie do moich zarobków i płacić podatki Durr. No i pokażcie Panowie na mapce gdzie pojedziecie xD Może do Estonii? Europejczycy schrodingera. Jak trzeba się gardłować jak to bardzo jesteście jak populacja zachodu to pierwsi, ale wprowadź standardy cywilizacyjne jak na zachodzie, to już jest bida. Jeszcze to wszystko spod palca osób, które gardłowały wydatkami na służbę zdrowia, ale no kto to widział, że JA byt samodzielny bez żadnego kontaktu z tkanką społeczną miał na służbę zdrowia się zrzucić.

#neuropa #polityka #bekazlibka
MKULTRA - Oho już się zaczęło straszenie emigracją. Hurr jakim prawem mam płacić na z...

źródło: comment_1621062056nCDL6Bp0L3hpjs3kgiCcjM.jpg

Pobierz
  • 29
@BarszczZUkraincow: no to z takim podejściem to będą rządzić do usranej śmierci, jeżeli my w opozycji będziemy mieli postawy antypańśtwowe. Trzeba zagłosować za tymi rozwiązaniami które są dobre, a jak PiS #!$%@?, a #!$%@? na pewno, to krzyczeć "widzicie? my też to chcieliśmy, a zrobimy to lepiej"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MKULTRA: trzeba robić dobre zmiany dobrze. A nie pozwolić żeby PiS na fundamentach pewnych wspólnych wartości budował swoje gospodarcze i polityczne zaplecze.

Mnie nie interesuje płacenie większych podatków na górników czy kolejne miliardy dla pisowskich mediów. Bo jeśli myślisz że większe pieniądze pójdą na poprawę służby zdrowia czy pomoc potrzebującym... One pójdą na zakup kolejnych głosów wyborców.
@MKULTRA: Ależ wy jesteście naiwni na tej lewicy... Spójrz na pic rel. Wciąż myślisz, że PiSowi zależy na gospodarce wodnej, tylko trzeba im dać więcej pieniążków?

Oczywiście, część pieniędzy zostanie dobrze spożytkowana. Tylko czy jest to warte umocnienia władzy PiSu (o czym pisałem wyżej) i #!$%@? części tej kasy? Według mnie nie. Lepiej poczekać, aż populiści zostaną odsunięci od władzy.
BarszczZUkraincow - @MKULTRA: Ależ wy jesteście naiwni na tej lewicy... Spójrz na pic...

źródło: comment_1621064135NphUCbkLGYsNvFboXHZkk6.jpg

Pobierz
@BarszczZUkraincow: PiS nie będzie rządził w nieskończoność, podałem tylko przykłady elementów które trzeba poprawić i tyle. Czy oni to zrobią? Pewnie nie, ale przynajmniej to zapłacą polityczny koszt finansowania tych rzeczy.