Wpis z mikrobloga

Jedni teraz będą się spuszczać nad #nowylad drudzy krytykować. A ja chciałbym zapytać opozycję czemu do #!$%@? wafla to nie oni przedstawiają swoją wersję nowego ładu tylko po raz kolejny oddają pole pisowi? Sami sprowadzają się do roli zawodowych krytyków przegrywajacych kolejen wybory. Smutne, że w Polsce bycie w opozycji oznacza że nie musisz robić nic, wystarczy krytykować. Tylko że to już nie wystarczy i boleśnie się o tym przekonamy przy kolejnych wyborach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jaro znów wszystkich wyrucha bo opozycja myśli, że nie można tworzyć swoich projektów jak nie jest się w rządzie.

#bekazpisu #bekazopozycji #chlewobsranygownem
  • 12
@E-Seven: dokładnie, przecież to nie zadziała. Po pierwsze nie do zrealizowania, a po drugie pisowcy i tak to rozegrają jako Peło tak narzekało, a chce dawać jeszcze więcej. A potem PiS da to co PO i inni chcieli dać. Tak było przecież jak PO zaczęło mówić, że jak się daje 500+ to trzeba dać na wszystkie dzieci żeby było sprawiedliwie. Do tej pory słyszę od pisowców, że PO najpierw krytykowało 500+,
@pieprzone_plus_18: oczywiście, nawet zaplusowałem Mirka, który powiedział, że nie ma opozycji. Bo nie ma. Zniknęła dawno temu. Ja pamiętam jaka była cisza, jak wygrało pis. Co było mega dziwne.
@xortis: chciałbym, żeby tak to działało, ale ludzie nie przyjmują do wiadomości, że naprawa czegoś wymaga poświęceń.
@pieprzone_plus_18: Przecież juz Budka na tweeterze, się żalił, że PO zaproponowała emeryturę bez podatku 5 lat temu i PiS ją odrzucił a teraz w nowym ładzie o 5 lat za późno chcą zrealizować pomysł Platformy, jeżeli tak wygląda opozycja w tym kraju to ja dziękuje.

Chyba ta partia zapomniała czemu wygrała wybory w 2007r i jaki wtedy miała program
@PaprykarzXL: właśnie zapomnieli, jak w 2007 mieliśmy w rządzie ludzi granatem od pługa oderwanych, i nagle wchodzi PO w dobrze skrojonych garniturach, władających obcymi językami, i mówi teraz ludzie przedsiębiorczy będą w końcu docenieni, i ten wielki hype na Unię Europejską jednoznacznie zrywający z komunistyczną przeszłością. No można się było poczuć choć trochę jak równoprawny obywatel UE. Jednak nadal była potężna grupa poszkodowanych, która przez ich następne 8 lat rządów była