Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
**** całym sercem, ale to jak skwerczą #programista15k jest piękne xD
Macie tu prawdziwy raj- zarobki zachodnie, ceny wschodnie, a teraz staniecie się #programista14k. Jesteście zwyczajnie żałośni, 80% polakow żyje w biedzie, bo transformacja ich wydymała, a wy teraz robicie tragedię, bo ktoś się za was wziął. Może zrobicie taką dramę na widok rent osób niepełnosprawnych? A może zapłaczecie nad losem umierajacych chorych, którym państwo nie zapewnia nawet dostępu do specjalisty?
Jak się okazuje, #programista15k jest równie obrzydliwy, co górnik.
#bekazpodludzi
  • 166
#!$%@? mnie obichodzi kto na rencie, trzeba było kupić sobie ubezpieczenie a nie walić wódę co tydzień. Ja zmiarnowałem pół życia żeby osiągnąć to co mam, haruję po 10h dziennie żeby mieć 30k, dzieci i żona cięrpią z tego powodu, ale gra warta świeczki.


gra warta świeczki póki nie zajebią Ci połowy w podatkach bo inni są leniwi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@strongBAD: nic podobnego, ja po prostu zauważam, jak odrealnieni są polscy programiści. Zabierają im ułamek pensji i jest raban, a reszta kraju żyje w gownie i im to nie przeszkadza. Dlaczego polski programista nie płaczę np. nad losem obłożonego podatkami etatowca? Albo lekarza rezydenta, który zarabia grosze? To programiści są typowymi polakami, którhcj gówno wszystko obchodzi, dopóki ich to nie zaczyna dotykać.