Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hej!
Takie dostałem wyzwania :
1. Wciel się w turystę w swoim mieście. Weź przewodnik po swoim mieście/regionie i otwórz go na losowej stronie. Jedź w to miejsce i nawet jeśli je doskonale znasz - postaraj się na nie spojrzeć jak człowiek przyjezdny. Może odkryjesz coś nowego.
2. Zrób własny zielnik doniczkowy z ziołami do kuchni.
3. Przeczytaj książkę z zieloną okładką. Napisz krótką recenzję.
Wybrałem punkt numer 1. Jako że w mojej wsi nic nie ma, nie ma żadnego przewodnika, wybrałem według siebie najlepsze miejsce w moim rejonie a więc szczyt Kobyla Góra 284 m n.p.m . Jest to najwyższy szczyt w Wielkopolsce. Przy wejściu jest metalowy krzyż a pod nim napis " Pokój i dobro panie Boże przebacz nam, błagamy chroń nas od zarazy 2020". Podejrzewam że chodziło tutaj o niepewna( nie znaliśmy wirusa, baliśmy się go) wtedy sytuację z COVID. Przeżegnałem się oraz pomodliłem. Gdy wszedłem na szczyt zobaczyłem na kamieniu różańce i krzyże ludzi którzy zostawili. Nie zastanawiając się długo pobiegłem do samochodu po swój różaniec i także zawiesiłem na kamieniu. Szkoda że nie miałem gwoździa bo chciałem też zrobić krzyż, mam nadzieję że przyniesie mi to szczęścia i Bóg pomoże mi w momentach słabości, pomoże mi wybierać dobre decyzje. Pomimo iż znam to miejsce doskonale, mieszkam 7 km od niego to zobaczyłem nieznane oblicze, schodząc droga przez las byłem całkowicie wyciszony. #mirkowyzwanie #koronawirus #wiara
źródło: comment_1621187532ZNARmVWM3cBokGl5JWE5W1.jpg
  • 4