Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot:

>Und genau an dieser Stelle nun dieser Gedanke, mehr noch ein Widerhaken – wie wäre das, wenn Lewandowski an dieser Stelle sagen würde


Wykopki, tvp, ekstraklasatrolls (xD): NIEMIECKI DZIENNIKARZ TWIERDZI ŻE LEWANDOWSKI POWINIEN ODPUŚCIĆ REKORD, NIEMIECKI DZIENNIKARZ KAŻE LEWANDOWSKIEMU ODPUŚCIĆ REKORD i tak dalej xD błagam nie kompromituj się, przeczytaj źródło
@MaxVerstapen: Nad tym to się sam zastanawiałem mimo, że głupie. Ale, czy padło coś takiego? "Bayern z szacunku do Müllera i jego rekordu powinien posadzić Lewandowskiego z Augsburgiem na ławce. Oczywiście za jego zgodą. Byłby to piękny gest, gdyby powiedział"
@MaxVerstapen: Nie znam niemieckiego poza parę fraz. Więc nasze źródła stawiam wyżej niż gugle translator. Poważnie sądzisz, że jak daje niusy z Japonii, Brazylii, Rosji itd. to za każdym razem jestem w stanie dopchać się do oryginału? Trochę powagi, ledwo przejechałem 300 km.

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, czy to, co jest cytatem padło tam w ogóle. Bo właśnie przedstawiasz mi swoją interpretację. Bez skrótów, albo zmyślasz.

Swoją drogą to
@urarthone: nie, napisalem że nie padło. powoływanie się na ekstraklasatrolls.pl jest jakby... hmmm... no nic, dobranoc

>Bo właśnie przedstawiasz mi swoją interpretację. Bez skrótów, albo zmyślasz.


No #!$%@? nie wyczymie, powielasz fejki i jeszcze zarzucasz kłamstwo jak ktoś prostuje xD
@MaxVerstapen: Hamann specjalnie #!$%@? swoje madrosci na okolo uzywajac slow "moglby, bylby" jako dupochronu, ale kazdy dobrze wie o co mu chodzi. Jego bol dupy jest oczywisty i nie trzeba byc husarzem, zeby doszukiwac sie tego w jego slowach. Przed meczem z Freiburgiem sugerowal, ze byloby pieknie ze strony RL, gdyby oddal ewentualnego karnego komus innemu, dzis tylko sugeruje, ze Lewy moglby w ogole nie wysc na Augsburg. Calkiem normalne zachowanie