Wpis z mikrobloga

Maj, maj, maj ach ten maj chciałoby się wręcz śpiewać. Podczas, gdy wszyscy się radują, chodzą na randki i zachwycają piekną pogodą, kontrastem jesteśmy my przegrywy, freaki. Okres ciepłych dni i wakacji to najgorszy okres w moim życiu, patrząc na te wszystkie szczęśliwe pary, dobrze rokujących ludzi i pogodę zdając sobie sprawę, że inni żyją a ja wegetuje pogrążony w smutku, strachu przed jutrem i nawracającymi chęciami wymiocin ilekroć spojrzę przez okno i posłucham śpiewu ptaków. Często dostawałem od was wiadomości co tam u mnie, jak się miewam więc odpowiadam na forum. Rok temu gdy zacząłem robić prawo jazdy po 7 krotnym uwaleniu dałem sobie spokój z powodu braku pieniędzy. Wszystkie moje zamiary jakie miałem nie wyszły. Postanowiłem wziąć prysznic i wyjść do ludzi, efekt był i jest mizerny, zrozumiałem że świat zewnętrzny nie jest dla mnie, nie należę do niego i nigdy nie należałem. To nie znaczy, że nie chciałbym normalnie żyć w tym roku stuknie mi 39 lat, a ja dalej nigdy nie miałem żadnej kobiety. Próby nawiązania z jakąś relacji kończyło się pogardliwym spojrzeniem połączonym z obrzydlistwem. Każdy z nas przegrywów inceli chciałby mieć drugą połówkę dlatego siedzimy na tym tagu. Niestety dla nas jest to niemożliwe to tak jakby zachęcać beznogiego człowieka to biegania. Zdajemy sobie sprawę, że #!$%@?śmy ale jest już za późno to co chcemy osiągnąć inni już dawno mają i dążą dalej. Czuję się jak pies patrzący przez okno, który widzi sukę w rui z innym psem nie mogąc nic zrobić. Powiem wam, że życie pomału w każdym wygasa to wszystko minie te całe cierpienie, może za dzień, może za miesiąc, rok, 10 lat, 20 ale minie. Rozwiązaniem, które proponuję to traktowanie nas jako osoby niepełnosprawne życiowo i możliwość za pomocą medycyny pozbycia się pożadania do płci przeciwnej albo eutanazji, każdy w końcu ma prawo decydować o swoim losie.

Agret - Maj, maj, maj ach ten maj chciałoby się wręcz śpiewać. Podczas, gdy wszyscy s...

źródło: comment_16212932700ECcqUW6MhYPWey9sltiNU.jpg

Pobierz
  • 4
@Agret: Powodzenia Miras, restart gry czeka nas wszystkich, wtedy będziemy mieli 50% szans na wygranie życia (urodzenie się z sromem), gdy się to nie uda pozostaje 20% szansy na odziedziczenie jak najlepszych cech genetycznych i modlić się byle tylko trafiliśmy do cywilizowanego kraju.