Wpis z mikrobloga

@2418682u: aż tyle? Ale to z ilu? Jezeli jesteś dajmy na to 6 i leci ci 4 to bylbyś wtedy 2 to raczej wydaje się nieralne.Ja nie odczulem spadku powodzenia w ogole jakie bylo takie jest dalej, mysle ze to dlatego bo moja morda teraz jak mam 30 lat wyglada lepiej(rysy stały sie bardziej ostre, masa kostna mordy bardziej widoczna bez praktycznie zadnego pogorszenia skóry i zero zmarszczek w tym wieku)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@AbZu_Raymond: To jest totalne mistrzostwo. #!$%@?, że zakola są czymś pozytywnie odbieranym przez kobiety xDDDDDDD

Jak się nie ma mordy to łysienie jest jedną z najbardziej podludzkich rzeczy. Wtedy to warto nawet kredyt wziąć, żeby normalnie wyglądać.
A to #!$%@?, że testosteron to też xD
Jakoś taki Dolph Lundgren to kopalnia testosteronu i dosłownie nadczłowiek, a jak był młody to nie miał żadnych problemów z łysieniem. Włosy miał wręcz gęste jak
@AbZu_Raymond: rzeczywiscie wiele w guście kobiety zależy od tego jak wyglądał jej ojciec, to działa w dwie strony, może nie lubić czegoś co jej się z nim kojarzy albo właśnie to lubić. Ale akurat jeśli jarają ją zakola to taki zakolak musi też być ok z twarzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ViFio: Już widzę jak płodna Juleczka ociekającą śluzem patrzy na zakolaka, manleta, incela, śmiecia genetycznego, podczłowieka itd. jednocześnie wspominając ojca zakolaka slavcela Janusza, który był kołchoznikiem w Januszexie gdzie dawał swojej pociesze nowego kadilaka z 98' mówiąc jej "nówka sztuka". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już widzę jak płodna Juleczka ociekającą śluzem patrzy na zakolaka, manleta, incela, śmiecia genetycznego, podczłowieka itd. jednocześnie wspominając ojca zakolaka slavcela Janusza, który był kołchoznikiem w Januszexie gdzie dawał swojej pociesze nowego kadilaka z 98' mówiąc jej "nówka sztuka". ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AbZu_Raymond: Aczkolwiek niektórzy na tagu są już w takim wieku, że żadna normalnie rozumująca Juleczka na nich nie poleci, zarówno z włosami, jak i
@czarny_black:
No ale gosciu mowil, ze ma ledwo ponad 20 i norwood 2 to faktycznie slabo. Tak gadac to sobie mozemy pod 30 (gdzie ja zawsze norwood 0 i teraz mam takie 0,5-1 - lvl 28) no to faktycznie wtedy te wlosy nie robia takiej roznicy, bo sie wychodzi z pretty boya w chad light faceta.
A zakola wiadomo, ze juz przy norwoodzie 2+ to slabo wyglada (zwlaszcza u mlodych) i