Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Witeeek: nie wiem jak Auris ale teść ma Corolle sedan, podobny rocznik, hybryda i super auto - mega pojemny bagażnik, hybryda dobrze się sprawdza, auto bezawaryjne póki co

Jak rozważasz sama benzynę też to mógłbyś rzucić okiem na Focusa MK4 kombi - w takim roczniku jeszcze jakiś "stary dobry" większy EcoBoost by się znalazł, albo Mondeo jak potrzebujesz coś większego ale tam się z budżetem raczej nie wyrobisz
Poczytam, sprawdzę


@Witeeek: Przede wszystkim umów się gdzieś na jazdę próbną. Dla mnie Skoda zawsze była nijaka, ale od Octavii III generacji jestem w niej zakochany. W między czasie miałem okazję sprawdzić też Citigo, Fabię i Superba i uważam, że każdy z tych modeli w swojej klasie jest Clever ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to VAG, wiadomo: stylistyka nie powala.
@OptiFinance: a wiesz może (z doświadczenia) jak wygląda kwestia wartości rezydualnej Octavii? Z moich obliczeń wynika, że Toyoty stosunkowo powoli tracą na wartości, a samochód na pewno będę chciał sprzedać za 2-3 lata. Pytanie, czy Octavia traci na wartości w podobnym stopniu?
@Witeeek: A to nie wiedziałem, pardon. Znaczy mam z 2020 rocznikowo ale to pewnie niewiele zmienia (poza brakiem ufo i jakiegoś tam benzynowego odpowiednika dpf który lubi namieszać)
@OptiFinance: a wiesz może (z doświadczenia) jak wygląda kwestia wartości rezydualnej Octavii? Z moich obliczeń wynika, że Toyoty stosunkowo powoli tracą na wartości, a samochód na pewno będę chciał sprzedać za 2-3 lata. Pytanie, czy Octavia traci na wartości w podobnym stopniu?


@Witeeek: Teraz wszystkie auta trzymają wartość. Wynika to z wielu czynników nachodzących na siebie:
1. COVID - ludzie przerzucają się na auta. Ci którzy wybierali zbiorkom, decydują się