Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy Mirki i Mirabelki - organizuje szybkie #rozdajo - nawet dla zielonek które zarejestrowały się przed moim wpisem :)
Rozdajo nietypowe ale z fajnymi nagrodami :)
Proszę Was byście wspomogli mnie "lajkami" mojego komentarza w konkursie na kanale Daniela Rakowieckiego (polecam przejrzeć jego kanał - dużo fachowej wiedzy w przejrzysty sposób podane na tacy :)
Link do komentarza : https://www.youtube.com/watch?v=e42aIb3VbHo&lc=UgwcbHmIMz1drI0qQIh4AaABAg
jeśli wyskoczy wam okienko to kliknijcie w źrodło lub otwórzcie w nowej karcie
- polubcie mój rakowy wierszyk (trochę #heheszki ) - nick: CrystalDrill (łapka w górę)
Staram się wygrać stacje roboczą Dell'a - roczna córka rozwaliła ostatnio mojego laptopa zrzucając go ze stołu - a nie chce kupować polubień jak niektórzy uczestnicy - wychodzę z zasady że trzeba najpierw coś dać od siebie by coś otrzymać
W zamian oferuje:
1 osoba wygra w pełni sprawnego #nintendo DSi XL w bardzo dobrym stanie + karta R4 (do "kopii zapasowych")
Jeśli mój komentarz przekroczy próg 3000 polubień - będzie dodatkowe losowanie konsoli #playstation 3 w wersji FAT+ ori dual shock 3 - konsola przerobiona w pełni sprawna - trochę już styrana ale nadal daje ogromny fun.
Losowanie w niedziele (20.05.2021) o godzinie ok 19 (albo 18-20) przez #mirkorandom
Tagi dla zasięgu bo to trochę #konsole i #wykopefekt bo wierzę w siłę wykopu
Plusujcie też wpis :)
Pobierz Drill - Witajcie drodzy Mirki i Mirabelki - organizuje szybkie #rozdajo - nawet dla z...
źródło: comment_1621523430UMBkvGuZezYY6QQhrCcshv.jpg
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drill: ja wszystko rozumiem, ale jak już żebrasz o lajki żeby wygrać konkurs, to mógł byś chociaż prawidłowo napisać imię autora którego niezwykle, jak wynika z opisu, szanujesz.