Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków, którzy wahali się, czy zrobić tatuaż (standardowe #!$%@? jak będzie za x lat wyglądał itp.) i go faktycznie zrobili. Jak Wam z nim po latach? Obawy były słuszne? Jak w ogóle one wyglądają po latach i jak na nie patrzycie? ;)

#tatuaze #tatuaz #psychologia
  • 13
Pierwszy zrobiłam 11 lat temu. Na ten moment wymaga solidnej poprawki bo przestał wyglądać estetycznie - pomimo dbania o niego bardzo wyblakł.
W tym roku będą dwa kolejne i plan jest taki, żeby za kilka lat je poprawić jeśli będą tego wymagały.
@mlodyernest: hahaha ( )

@rozjuszony_przecinek: 1,5 to jeszcze młodziutki :P

@Paczek_bez_raczek: Tylko wyblakł, czy też się w jakiś sposób rozlał? Bo z tego co się orientuję, to jak tatuaż wyblaknie, to wystarczy zrobić go tak jakby jeszcze raz :P Bardziej problemem może być to, że Ci się znudził / przestał podobać, no bo wtedy trza by go zakrywać lub usuwać i to jest inna
@JEST-SUPER: Dziarki troche blakną, jak się rozleję to znaczy, że albo #!$%@? zrobiony, albo nagle +50kg doszło XD Zawsze co kilka lat można iśc na poprawki i odświeżać
@JEST-SUPER: Niee, jeśli to będzie spokojne +-10kg to nic się nie stanie. Miałem tam na myśli nagłą dużą zmianę wagi. Sam mam w łapie prawie 44cm i się tym nie przejmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JEST-SUPER właśnie mija 6 lat od zrobienia moich pierwszych dwóch tatuaży(i odpowiednio 5 i 4 lata od kolejnych). Wyglądają fajnie, wciąż mi się podobają. Mam je na przedramionach, więc często je oglądam.
Najbardziej #!$%@?ące jest smarowanie ich kremem przeciw opalaniu latem, żeby nie wyblakły.
Ogólnie fajno, zrobiłbym ponownie. Wkrótce może wjadą kolejne :)