Wpis z mikrobloga

Oczywiście nie ma teorii spiskowych - więzień CIA nie było, Watergate to film, a radioaktywne maseczki w latach 50 na twarz to opowieści z komiksów. Nic się nie dzieje, politycy są mega uczciwi i nie dopuszczają na rynek żadnych firm, które w jakikolwiek sposób są szkodliwe społecznie.


@wladyslaw-krakowski: to że raz na jakiś czas coś wychodzi, że jednak nie było stekiem bzdur, nie oznacza że masz łykać bez popity każde gówno
@WodzNaczelny: To że bardzo często wychodzą wały polityków i upadają co chwile rządy na całym świecie (poza Polską, gdzie wały na szczeblu politycznym to norma) to nie znaczy że nie należy śledzić poczynań i zastanawiać się nad nimi. Ale oczywiście dla ciebie zastanowienie się nad czymkolwiek co jest w tv jest szurstwem. Przykre co się z ludźmi dzieje.
Nie, ale każdą teorię można prześledzić.


@wladyslaw-krakowski: Nie można i większość ludzi tego nie robi.
Jak np. Rola czy Ator powiedzą jakąś pierdołę to 99% łyknie bez popity i uwierzy.

Oczywiście dla ciebie wiarygodnym źródłem są tylko śledztwa onetu gw i tvn24.


O, zaczyna się szufladkowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie, nie oglądam TV, nie wchodzę na serwisy informacyjne, bo nie jestem starym dziadkiem xD
@WodzNaczelny:

Jak np. Rola czy Ator powiedzą jakąś pierdołę to 99% łyknie bez popity i uwierzy.


Nie?

O, zaczyna się szufladkowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, nie oglądam TV, nie wchodzę na serwisy informacyjne, bo nie jestem starym dziadkiem xD


To kiedy dla ciebie teoria przestaje być szurska i można się nad nią zastanowić?
Nie?


Tak.

To kiedy dla ciebie teoria przestaje być szurska i można się nad nią zastanowić?


@wladyslaw-krakowski: kiedy są faktyczne źródła mówiące o danym przypadku i to nie "jakiś typ z folią na głowie" bądź "ziomek z filmu z żółtymi napisami".
Konkretna nauka, potwierdzona przez naukowców.
@WodzNaczelny:

Tak.


Nie, tak jak Jackowskiego oglądają niektórzy dla rozrywki

kiedy są faktyczne źródła mówiące o danym przypadku i to nie "jakiś typ z folią na głowie" bądź "ziomek z filmu z żółtymi napisami".


Przecież nawet jak będziesz miał dokument przed sobą wrzucony przez środowisko, któremu jesteś nieprzychylny to powiesz że sfałszowany.

Konkretna nauka, potwierdzona przez naukowców.


Co jest potwierdzone? Skuteczność lockdownów, maseczek, ogromna śmiertelność młodych na covid wymagająca przymuszania KAŻDEGO
jak będziesz miał dokument przed sobą wrzucony przez środowisko, któremu jesteś nieprzychylny to powiesz że sfałszowany.


@wladyslaw-krakowski: rozumiesz co to obiektywne źródło?

Co jest potwierdzone? Skuteczność lockdownów, maseczek, ogromna śmiertelność młodych na covid wymagająca przymuszania KAŻDEGO do szczepienia, niezależnie od jego wieku, stanu zdrowia i historii chorób, które mogą być przeciwskazaniem?


Tak, WHO choćby to potwierdza
@WodzNaczelny:

rozumiesz co to obiektywne źródło?

nie, nauka xD


Dokument potwierdzający mówienie nieprawdy np. przez polityka bądź powiązania profesora medycyny z źródłem finansowania np. jego badań, bądź katedry przez konkretną firmę farmaceutyczną i zwrócenie uwagi na zbytnią promocję leku tej firmy to wg. Ciebie nieobiektywne źródło?