Wpis z mikrobloga

@mrmydlo: nie kłaniali się tylko wirusowi z wuhan? Czy lekceważyli terapię genową? Może wolą żeby po 2023 roku polisa i ubezpieczenia obejmowały scempionki na covidka z wuhan.
Czy już hardkor antyszczepionkowcy co nawet nie chcą szczepionki na wzw?
Może wolą żeby po 2023 roku polisa i ubezpieczenia obejmowały scempionki na covidka z wuhan.


@Flo44LJA: często czytam tego fejka, ale każdy szur milknie po tym pytaniu:
możesz podać chociaż jedną firmę której ubezpieczenie nie obejmuje szczepienia na covid? mam Prudential, sprawdzałem obejmuje

Ciekawi mnie czy są już jakieś badania socjologiczne na temat antyszpionkowcow (odnośnie covid)


@Woyteq: póki co najmniej chętni do szczepień w kraju to osoby z wykształceniem podstawowym/gimnazjalnym
@Flo44LJA: dobrze wklejasz linka którego widział każdy, ale jak to ma się do mojego pytania?

możesz podać chociaż jedną firmę której ubezpieczenie nie obejmuje szczepienia na covid?

whataboutuism mnie nie interesuje, rzuciłeś tezę, poproszę o przykład na potwierdzenie, albo przyznanie się do pieprzenia od rzeczy
pokaż to w Prudentialy


@Flo44LJA: *prudentialu, tak ci ciśnienie skoczyło że odjęło zdolność odmiany
tak prudential uważa szczepionki za eksperyment medyczny i dopóki jest wykonywany pod okiem osoby uprawnionej nie widzi najmniejszego problemu, podasz w końcu tą jedną firmę która nie dopuszcza czegoś takiego czy nadal nie jesteś w stanie poprzeć swojej tezy chociaż jednym przykładem? nie wymagam wiele, piszesz że nikt nie obejmuje, wyprowadziłem cię z błędu, ale nadal chcę
@Deska_o0: daj dowód na to, że wypłacą pieniądze jak dopuszczony do szczepień farmaceuta zrobi Ci zastrzyk z eksperymentem medycznym firmy Astra Zeneca. Chcę dokument a nie słowo honoru covidiana, być moze to jedyna forma i robi to dla big pharmy i marketingu. Jak się myle to napisz do Rzeczypospolitej żeby zdjęli te "fake newsy"
@Flo44LJA: możesz zadzwonić i dopytać, ja tak zrobiłem
Call 03-2771 0228
Monday to Friday 8am to 10pm ET.
Saturday Closed.
Sunday Closed.

nadal czekam na ten przykład, przecież nie jesteś szurem który powtarza hasła których nie jest w stanie poprzeć nawet jednym przykładem, prawda?
@Flo44LJA: +44 1786 448844
masz miedzynarodowy numer, dzwoń śmiał ale najpierw:

nadal czekam na ten przykład, przecież nie jesteś szurem który powtarza hasła których nie jest w stanie poprzeć nawet jednym przykładem, prawda?

chyba że potwierdzasz moje założenie o szurach którzy powtarzają bezwiednie każdą bzdurę pasującą do narracji, nie sprawdzając jej nigdzie i nie mając na jej obronę żadnych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deska_o0: daj mi ofertę polskiego ubezpieczyciela i sprzedawcy polis na wszystkie preparaty dopuszczone w u unii na covid 19. Jakąkolwiek żeby o tym pisali, albo kończymy rozmowe. Po polsku rozmawiają chociaż? Dlaczego mam płacić. Jak możesz zrobić zdjęcia umowy?
daj mi ofertę polskiego ubezpieczyciela i sprzedawcy polis na wszystkie preparaty dopuszczone w u unii na covid 19. Jakąkolwiek żeby o tym pisali, albo kończymy rozmowe.


@Flo44LJA: po co miałbym to robić? to ty rzuciłeś tezę, więc na tobie leży ciężar jej obrony, ja nie będę niczego szukał skoro każda ubezpieczalnia dopuszcza udział w eksperymentach medycznych pod okiem specjalistów

Po polsku rozmawiają chociaż?


@Flo44LJA: wątpię, to międzynarodowa infolinia, musisz poszukać
czy specjalistą jest farmaceuta dopuszczony do szczepień?


@Flo44LJA: oczywiście że jest, w moim przypadku wystarczyło żeby uczestniczyła osoba upoważniona do zebrania wywiadu oraz szczepienia

Bronie tezę tym artykułem.


@Flo44LJA: nic takiego nie ma miejsca, twoja teza nadal nie ma chociażby jednego przykładu ubezpieczyciela na podparcie nadal czekam na:

nadal czekam na ten przykład, przecież nie jesteś szurem który powtarza hasła których nie jest w stanie poprzeć nawet jednym przykładem, prawda?
@Flo44LJA: podałem ci taką firmę, nawet numer do niej dostałeś żeby sobie potwierdzić, pomimo że nie musiałem tego robić, a ty nadal nie podałeś chociaż jednej która tego nie robi więc zgodnie z zasadami dyskusji przyznajesz że pieprzysz bzdury ¯\_(ツ)_/¯
@Deska_o0: Spokojnie, wiem z doświadczenia i rozmów z wykopkami ze nic tak nie triggeruje jak usunięcie komuś wpisu. Dobrze wiesz ze i tak im nie wytłumaczysz.

Mógłbyś plaskoziemce zabrać w kosmos to i tak coś wymyśli.