Wpis z mikrobloga

Mirki, które nie miały okazji zagrać w #dragonage (lub chcą powtórzyć tę fantastyczną przygodę) - na Steamie do 31 maja można wyrwać trylogię DA z dodatkami w rozsądnych cenach.
Dragon Age: Origins - 17,47zł (zamiast 69,90zł, -75%)
Dragon Age: Origins - Awakening - 17,99zł (zamiast 35,99zł, -50%)
Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - 23,98zł (zamiast 119,90zł, -80%)
Dragon Age II - 17,47zł (zamiast 69,90zł, -75%)
Dragon Age II DLC Bundle - 22,47zł (zamiast 89,90zł, -75%)
Dragon Age II Complete - 26,36zł (zamiast 159,80, -84%)
Dragon Age: Inquisition GOTY Edition - 26,98zł (zamiast 179,90zł, -85%)

W promocji znajdziecie wiele innych gier z otwartym światem, między innymi także niesławną Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition (29,97zł, -75%).

#gry #dragonage #masseffect #bioware
wysuszonyszkieletkostnyczlowieka - Mirki, które nie miały okazji zagrać w #dragonage ...

źródło: comment_1622202821NfTCZaNM8rwegsaLQ91uuH.jpg

Pobierz
  • 14
@tr0llski: dwójka ma się kompletnie nijak do jedynki, wszystko zmienione od kreacji świata po system walki. Jedynka to była swego czasu moja ulubiona gra, którą przeszedłem każdą możliwą postacią (6 różnych miejsc pochodzenia/ras postaci) i zawsze bawiłem się świetnie. Z jakiejś gazecianej recenzji zapamiętałem dwa określenia, które imo całkiem zgrabnie podsumowują grę:
fabularnie duchowy następca baldur's gate
mechaniczne single-player WoW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tr0llski: trudno mi wypowiadać się obiektywnie, bo jestem fangirlem serii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem DA:O to jedna z najlepszych gier fantasy - oczywiście jeśli przymknąć oko na niektóre klisze i to, jak się zestarzała. To klasyczna opowieść "od zera do bohatera". Tytuł czerpie z klasyki gatunku, prezentuje typowe dla fantasy poczucie humoru, wybory, które musimy podjąć bywają ciężkie, sporo tam też "magii Bioware" polegającej na
@kizimajaro: Inkwizycja jest w porządku, chociaż ma swoje problemy. Fabuła jest angażująca, drużyna różnorodna i naprawdę da się ją polubić, lore bardzo rozwinięty i podany w taki sposób, że osoby, które nie grały w poprzednie części są w stanie zrozumieć co się dzieje i dlaczego. Z minusów na pewno trzeba wspomnieć o rozległych lokacjach, które, choć ładne, to po jakimś czasie męczą - szczególnie, kiedy trzeba je przemierzać, żeby zebrać znajdźkę
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę ze 1 i 2 cześć jest na PS3, a Inkwizycję mam na PS4. Zastanawiam się jednak czy w Dragon Age tak jak w Mass Effect mamy ciągłość wyborów? Tzn jeśli ogram sobie 1 i 2 na PS3 to czy potem nie będzie żal ze nie da się czegoś przenieść do części 3? Nie chciałabym np
@kizimajaro: pewnie byłoby żal, ale na szczęście bez problemu przeniesiesz swoje wybory nawet przy zmianie platformy - DAI importuje save za pomocą połączenia z Dragon Age Keep. ʕʔ Jeśli z jakiegoś powodu save z poprzednich części nie wczytają się automatycznie (brak połączenia, granie bez zalogowanego konta EA itd.), możesz ustawić je na swoim "gobelinie" ręcznie. :)