Wpis z mikrobloga

To chyba staje się nową tradycją… czyli zapraszam na sobotnie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagrodą jest książka Jak zostałem gangsterem Krzysztofa Gurecznego.

O książce od wydawnictwa:

Bohater książki Krzysztofa Gurecznego w bandziorskim świecie spędził cztery dekady. Zmieniła się mafia, zmieniła się policja, zmienił się ustrój Polski, a on ciągle jest nieuchwytny. Ma przeciętny samochód i przeciętny dom, ale obraca milionami. Unika rozgłosu, ale pociąga za wszystkie sznurki. W szczerej rozmowie opowiada, ile wspólnego z prawdą mają wyznania skruszonych gangsterów i w jaki sposób stał się tym, kim jest.

Zasady rozdajo:

Tradycyjnie – daj plusik

Zerknij tutaj – dzięki współpracy mojego bloga z DPD, czytelnicy mogą zyskać zniżkę 33% na paczki krajowe, nadawane online. Kod znajdziecie w artykule.

Napisz w komentarzu, jaką usługę kurierską cenisz sobie najbardziej i dlaczego (paczkomat, kurier, odbiór w wybranym punkcie)?

Obserwujcie tag #jakdorobicrozdaje – mam jeszcze sporo książek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

Pobierz JakDorobiccom - To chyba staje się nową tradycją… czyli zapraszam na sobotnie #rozdaj...
źródło: comment_16223019609Uh0imodL7A0gZE0peGreD.jpg
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: paczkomat, bo kurierzy potrafią przyjechać i rzucić paczką na podwórko ( ͡° ʖ̯ ͡°) wygoda bo można odebrać o każdej porze, minus bo w niektórych wsiach czy gminach jeszcze ich nie ma, punkt odbioru też jest ok jeśli jest sensownie ulokowany i długo jest otwarty