Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
Jakie to jest wszystko mdłe...
Znów mam dzień wolny i nie wiem co z nim zrobić. Szkoda mi czasu na jakąkolwiek rozrywkę, ale jednocześnie nie chce mi się robić nic produktywnego. Za co się nie wezmę to będę miał za mało czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znów robić od 6 do 14 i liczyć tylko na to żeby opuścić to miejsce xD odmawiać sobie wszystkiego, bo na nic mnie nie stać. Żyć by pracować i jedna wypłata dzieląca od bezdomności.
Ostatnio dostałem artykuł odnośnie oszczędzania xD ktoś sobie ze mnie zakpił...

Przestań chodzić do restauracji
Nie kupuj niewiadomo czego
Zamiast kawy na mieście, wypij w domu

XDDDD

Zapisuję od miesięcy moje i dziewczyny wydatki. Nie kupujemy nic więcej niż to co jest nam potrzebne. Ze sklepu bierzemy przecenione mięso i wszystko co w promocji. Kupujemy od dwóch miesięcy tylko to co jest konieczne do życia, a i tak nie mam kasy.
Mój były pracodawca jest mi winien za 3 miesiące pracy i muszę się z nim sądzić... Musiałem iść do gówno roboty i zarabiam mniej niż dziewczyna xD
Musiałem wziąć kredyt, żeby mieć co jeść.
Mogę w końcu ją zabrać na jakąś randkę... Bez szału, ale w końcu wyjdziemy z tego domu.

Jeszcze palę, żeby było śmieszniej... Jednak bez nich to nie wytrzymałabym za długo. Jedna paczka dziennie, ale czy to taki dużo? Jedyna przyjemność jaka mi została i w sumie lek działający lepiej niż jakiekolwiek #ssri

Nie mam już powoli siły xD zabijać się nie chcę, ale żyć coraz bardziej nie. Tylko dla dziewczyny wstaję i coś robię, ale gdyby nie ona to już bym miał to wszystko w dupie.

#depresja #gorzkiezale #zalesie
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Pickle_Rick: wmawiaj... -.- nienawidzę się tłumaczyć, ale ok.
Więcej niż 10 lat z depresją, kilka prób samobójczych, terapia, szpital i leki, które brałem w takich ilościach że miesięcznie mi szło 160 zł na same leki. Nie byłem w stanie pracować.
Któregoś dnia zacząłem palić i nagle minęły mi lęki, zacząłem myśleć bardziej klarownie i byłem w stanie podjąć w końcu pracę. Leków nie biorę, myśli samobójczych nie mam i nagle nauczyłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojnar91: udało mi się wziąć w banku xd

Słyszałem. Miałem to w planach, ale nie jestem w stanie pogodzić pracy z nauką. Jest to dla mnie niemożliwe i podchodziłem do tego na wszystkie możliwe sposoby.
Albo nauka, albo praca. Jednak nie jestem w stanie robić i tego i tego.
@wojnar91: Odsypiam pracę, albo łykam energetyki jak mam coś do zrobienia ¯\_(ツ)_/¯ Jak nie śpię i nic do zrobienia nie mam to siedzę zamulony i próbuję nie zasnąć.

Wszystkie badania mam w porządku, robione regularnie, a problem mam od x lat i fizycznie mi nic nie dolega. Uprzedzam pytania.