Wpis z mikrobloga

PozDro dla tych co będą siedzieć na milionowej 9 pobudka o 6 rano od poniedziałku do soboty az do 22 będzie głośno w okolicy pozdrawiam dowidzenia a nie wspomnę o robolach co to tworzą głupszych ludzi nie widziałem
@se_mallo: Fajnie, ze jest winda, wejda do niej wiecej jak 1 osoba z wozkiem? A wejscie do klatki jest na płasko czy jest kilka schodkow i z wozkiem trzeba sie męczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejsce zawsze gdzies jakies znajdziesz i jakas ryske czy obite drzwi tez. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymieniles wczesniej jedyne plusy wielkiej plyty potem juz tylko minusy zostaly. (
@kinlej: Jak budynek nie jest prosty tylko w kształcie litery L itp to wiadomo że będzie miał jakieś pomieszczenia w miejscu gdzie skrzydła się będą krzyżować. #!$%@? się o to do fuzji jest chore.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kinlej: oczywiście, że trzeba robić, bo mają inne zalety, bo ekspozycja na różne strony świata czy lepsze wypełnienie przestrzeni. Nie licz na to, że każdy budynek będzie prostopadłościanem. Nigdy tak nie było i nie będzie, obiekty mają różne kształty.
@kinlej: Kurcze w Turcji to standard blizej centrum, mogłem sąsiadowi rękę podać. I to była rzeczy, które najbardziej nie lubiłem w centrum Stambułu. A najgorsze, że te inwestycje u nas to nie jest nawet centrum