Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Cholera, to chyba mój pierwszy prawdziwy mandela effect w życiu. Oglądam sobie na YT jakieś filmiki o drogich willach w USA i tam mówią, że jakaś willa miała należeć wcześniej do Johna Travolty. Myślę sobie: "No tak, Travolta przecież umarł kilka lat temu, a uwielbiam jego rolę w Pulp Fiction, bardzo fajny to był film." Jak już tak wspominałem Travoltę to postanowiłem sprawdzić od kiedy nie żyje, bo nie pamiętałem tego dokładnie. Wpisuję w google, a tu nagle się okazuje, że on wciąż żyje, wcale się nie przekręcił ( _)

Zupełnie nie mogłem w to uwierzyć. Mógłbym przysiąc, że pamiętałem informacje o jego śmierci sprzed paru lat, że Vincent z Pulp Fiction odszedł i już nigdy go takim nie zobaczymy. Pamiętałem jak ludzie wspominali po jego śmierci ten jego słynny taniec z filmu itd. itd. Takie typowe nostalgiczne wspomnienia gdy ktoś znany i lubiany kopie w kalendarz. Przedziwna sytuacja i niezwykłe uczucie. Nie wiem co tak nagle ten mój matrix się tak zbugował xD
#mandelaeffect #pulpfiction #film #matrix #teoriespiskowe #scifi #gownowpis
T.....i - Cholera, to chyba mój pierwszy prawdziwy mandela effect w życiu. Oglądam so...

źródło: comment_16223810915rNaK1YEgOwpsj31UEcLzM.jpg

Pobierz
  • 9
ale o tym, że on całuje się z typami to nie słyszałeś? xd


@siedem_zyczen
Takie #!$%@?. O to samo posądzają też Tom Cruise i Willa Smitha. Co łączy tą trójka?. A no to że należą do kościoła scjentologicznego(co do Smitha to były przymiarki, a jak się skończyło to nie wiem) i nie raz były plotki, które i tak nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.