Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis z serii #rzadkiegry, gdzie pokazuję swoją kolekcję rzadkich gier w folii - zapraszam do obserwowania tagu. Tym razem nic szczególnego, ale lubię tę grę, więc w sumie czemu by jej nie pokazać :)

6. Max Payne 1

Tej gry raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Pierwsza odsłona przygód Maxa Payne ukazała się w 2001 roku, a gracze przyjęli ją bardzo ciepło. Nie jest to żaden biały kruk, ale lubię tę grę, więc mimo wszystko ją kupiłem. Nie chciało mi się pozbywać brzydkiej naklejki sklepu GAME, ale w końcu do tego przysiądę i ją zetrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile jest wart ten przedmiot?

Wbrew pozorom nie jest przesadnie drogi. Gra pewnie poszłaby za ok. 200 zł na eBayu lub nawet na Allegro. Z czasem pewnie cena będzie rosnąć, ale wątpię, by w najbliższym czasie osiągnęła zawrotne kwoty.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Grę kupiłem na Allegro jakieś 3 czy 4 lata temu. Zapłaciłem za nią zaledwie 40 zł, więc niedużo. Warto było :)

#gry #grypc #ps4 #ps5 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #ps3 #playstation #maxpayne
Pobierz kacper3355 - Kolejny wpis z serii #rzadkiegry, gdzie pokazuję swoją kolekcję rzadkich...
źródło: comment_1622458108yJ0WpnPJ8s0xWbPWo2hAgV.jpg
  • 44
@kacper3355: fajna kolekcja. Tez kiedyś miałem kolekcje gier przygodowych w boxie, ale byłem głupi i posprzedawałem pare lat temu :P Ciekawe ile teraz mogą być warte
@kacper3355: Wytłumaczenie kiepskie, w dodatku bez pokrycia. Jeżeli rzeczywiście tak było to chyba dobrze, po to miał być ten tag a wstawiasz same starocia teraz jakbyś się bał, że Cię ktoś podpierdzieli. :D
@SF71H: Po prostu nie lubię dostawać spamu z tymi samymi pytaniami. Jakbyś dostawał nowe powiadomienie z tym samym pytaniem co 2 min to też dla świętego spokoju wolałabyś dać sobie spokój, uwierz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kacper3355: pamietam jak grałem w to u sasiada, ostatnia plansza, było coś z anteną/wieżyczką ze trzeba ja powalić. Udało mi sie i drę mordę do sasiada a on wpatrzony w telewizor... wlasnie WTC jebło..