Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz:

@Sweet_acc_pr0sa: Sentino jest zajebisty technicznie typie, nie ośmieszaj się jakimś vnmem co go nikt nie pamięta. Sento ma multum flow, jest mega wszechstronny, mega melodyjny, czuje muzykę i potrafi śpiewać, muzycznie vnm przy nim wypada jak upośledzony.


xD Sentino to nie ma podjazdu nawet do takiego drewniaka jak Saful a co dopiero do VNMa to raczej ty się nie ośmieszaj typeczku.
@ShadyTalezz: czekaj xD czyli jak o jednym z najlepszych technicznie raperow juz "nikt nie pamieta" to znaczy ze jest slaby XD

przeciez sentino to ma problem nawet w bit poprawnie wejsc xDDD juz nie mowiac o tym ze brzmi jak bajter kazdego "gangsta rapera", nie dociaga koncowek, sepleni, a lepiej poskladane teksty pisalem w podstawowce na polski xD

jak bys kazal sentino zarapowac pod bicik z "linnie" vnm-a to by mogl
@Sweet_acc_pr0sa:

czekaj xD czyli jak o jednym z najlepszych technicznie raperow juz "nikt nie pamieta" to znaczy ze jest slaby XD

nie i vnm nie jest słaby, ale Sentino muzycznie jest tak do przodu, że wypada jak upośledzony

przeciez sentino to ma problem nawet w bit poprawnie wejsc xDDD

pokaż mi jakiś przykład tego bo nie kojarzę

juz nie mowiac o tym ze brzmi jak bajter kazdego "gangsta rapera"

nie wiem
@Logika_wykopu: bo to nie są rymy tylko epifora, pic related
@hniedziela546: utalentowany muzycznie raper wokalista akrobata
@Mega_Smieszek: weź zajeb baranka w ścianę i zacznij rozróżniać tempo od techniki

Sentino ciężko zrozumieć na niektórych trakach ale to wina strasznie #!$%@? mixu, nie słyszałem żeby gdzieś rzeczywiście seplenił albo końcówek dociągał


@ShadyTalezz: w "Szampana do ręki" brzmi jakby miał trochę wadę wymowy ale takie są wady bycia obywatelem świata a
giovvanni - @Logikawykopu: bo to nie są rymy tylko epifora, pic related
@hniedziela5...

źródło: comment_1622473758IN1inw3IL18t2wdlMwYai7.jpg

Pobierz