Wpis z mikrobloga

Pan walący do żwira się zesrał, bo musiał zwolnić.
Lece sobie na #rower z Wrocka w kierunku Środy Śląskiej. Teren zabudowany, stabilne 32km/h, miejsce ze zdjęcia.
Z przeciwka jadą 3 osobówki i 3 tiry. Pierwsza osobówka skręca w swoje lewo, więc czeka aż przejadą 2 auta przede mną, ja oraz 2 auta za mną. Pan szanowny kierowca tira srający do żwira, jadący za skręcającą osobówką, musiał zwolnić i poczekać aż osobówka skręci. Jadę, mijam te auta (i tego tira jadącego z przeciwka), słyszę walenie w klakson, patrzę a tam środkowy palec w moją stronę xD. Bo Pan szanowny kierowca ciągnika, musiał przyhamować aby poczekać żeby osobówka skręciła i to ja byłem powodem irytacji, przeciez osobówka czekała aż ja przejadę :D.
I tak to się jeździ po naszym pięknym kraju. Muszę ogarnąc montowanie kamerki na kiere i bede kolekcjonował filmiki z wyprzedzania na papier, wyprzedzania na pasach i podwójnej ciągłej. Mam sporo wolnego czasu :F.
#bekaztransa #szosa
uysy - Pan walący do żwira się zesrał, bo musiał zwolnić.
Lece sobie na #rower z Wro...

źródło: comment_1622532985nla8zY6olIyZgnUUtpf8xy.jpg

Pobierz
  • 63
Nie wiem ile czasu zajmuje zgłaszanie takich cymbałów, ale ja go mam dużo i chyba zacznę się w to bawić.


@uysy: wysyłasz i czekasz, później jakieś pół godziny na komendzie z każdym przypadkiem.
@dymel: A to nie ma problemu. Na najbliższej komendzie? Mam taki komisariacik obok siebie.
Zastanawia mnie kwestia moich danych osobowych, czy te cymbały mają wgląd kto i gdzie mieszka.
@uysy: tylko u nas to jest taka walka jednych z drugimi, a właściwie powinna być to edukacja. To tak jak z kamizelkami odblaskowymi, że ratują życie i po zmroku jak idziesz to lepiej ją mieć. I każdy przedszkolak w Poznaniu i okolicach na spacerze spaceruje. Analogicznie segregacja śmieci. Ale nie, starym cepom się nie wytłumaczy i trzeba stosować represyjne prawo i kary. Tylko to egzekwowanie. Strasznie mnie denerwuje, że jak już
@uysy ja wszystko rozumiem, sam jestem zarówno kierowcą jak i jeżdżę dużo na rowerze ale po tej drodze to ja się boję jechać samochodem a co dopiero rowerem. Jeżeli masz zamiar jechać dalej 94 do Środy Śląskiej to przykro mi ale chyba masz coś z głową. Są po prostu drogi którymi się rowerami nie jeździ i nie ze względu na to że zabraniają przepisy tylko ze względu na zdrowy rozsądek. Jest tyle
@van_der_bike: Otóż to, tłumaczenie ludziom przepisów nic nie daje. BO ON MA PRAWO JAZDY 30 lat!
Chociaz ostatnio miałem akcje, gdzie jadąc drogą gość mnie strąbił, dojechałem do niego do skrzyżowania i pytam, o co chodzi. On do mnie "MASZ JECHAĆ 1M OD KRAWĘDZI", nie zrozumiał jak mu tłumaczyłem, że to on ma jechać ode mnie 1m, a nie ja od krawędzi jezdni. No i tłumacz teraz :F.
@uysy: to nie jest normalna droga, tylko nadal dość ruchliwa krajówka.

i męczące już jest to narzekanie na kierowców - takich przypadków jak opisany jest 1 na 1000 i w sumie co się dziwić, skoro jeździcie po ruchliwych drogach. to jak jeżdżą kierowcy, szczególnie ci młodsi, wcale nie odbiega od tego jak to wygląda na zachodzie - nic złego ani niebezpiecznego się nie dzieje. a i wszędzie znajdzie się debil w
Dlatego sam kiedy wsiadam na rower to unikam jezdni jak ognia


@Zales360: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zupełnie poważnie, to trzeba robić wszystko, żeby odczarować ruch drogowy. Nic się nie stanie, jeśli Seba poczeka 10 sekund, żeby wyprzedzić bezpiecznie, fucha na magazynie za 1500 do łapy poczeka. Januszex też bez Janusza przez minutę nie padnie. Wielka Oskarkowa korporacja też nie.
Generalnie nie ma żadnego powodu, żeby nie
kuraku - > Dlatego sam kiedy wsiadam na rower to unikam jezdni jak ognia

@Zales360...

źródło: comment_1622534979rO35ye51oi7XR0NJEDxELZ.jpg

Pobierz